Tripadvisor

“Snídaně ”

Bavard cafe a bar
Č. 33 z 1 149 Restaurace v Brně
Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Super jidlo, které za pozadovane ceny stojí, jic z toho co jsem mel nebylo ošizené a velice prijemny personál.

Dekuji za skvelou snidani

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli LukasK8888.

Recenzováno: 6. listopadu 2019

Nenápadný podnik, který překvapí výbornou kávou a ještě lepšími snídaněmi ze slaných i sladkých variant. Nejlepší Egg Benedict a lívance ve městě. Ceny na první pohled trochu vyšší, nicméně za tu obrovskou porci a delikátní chuť to zcela jistě stojí. Navštěvuji toto místo na snídaně jak jen to čas dovolí a vždy perfektní (pokud najdete místo k sezení, doporučuji rezervaci).

Poděkujte uživateli Mirek S.
Recenzováno: 4. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Byl jsme zde s manzelkou poprve a musim smeknout pred kvalitou snidane kterou jsme si zde dali. Vse z cerstvych surovin vyborna holandska omacka a likerove kolacky, obsluha usmevava! Proste neni co vytknout a smekam! Jen tak dale!

Poděkujte uživateli cyklista69.
Recenzováno: 25. září 2019

Přibližně před rokem jsem si zde pochutnala na lívancích, bohužel od té doby jsem se sem vrátila cca 5 x a pokaždé mi bylo řečeno, že už z nějakého důvodu nejsou.. v 11 h.. měli by je tedy vyřadit z nabídky.. Bohužel to byla moje poslední návštěva.

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli Michaelabart.
Natalie M, Vlastník v zařízení Bavard cafe a bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. října 2019

Dobrý den.
Děkujeme za recenzi.

To nás moc mrzí, že jste si na našich lívancích za poslední rok už nepochutnala. Všude máme uvedeno, že vaříme do 14:30 nebo do vyprodání. Bohužel se někdy stane, že nějaké jídlo se vyprodá dříve, protože je o něj veliký zájem. Jsme otevřeni od 7:00 a naše zásoby už být větší nemůžou.

Pěkný den, Morevová.
Bavard cafe

Recenzováno: 24. září 2019 prostřednictvím mobilu

Podnik jsme navštívili při naší krátké zastávce v Brně kvůli snídani. Obsluha byla milá, prostředí přátelské. Dali jsme si Bavard snídani a lívance s karamelem, oboji chutnalo báječně a určitě doporučujeme.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli AdelHaki.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bavard cafe a bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bavard cafe a bar? Sdílejte své zkušenosti!