“Totální porno!”

Bavard cafe a bar
Č. 31 z 1 132 Restaurace v Brně

Kdybych mohla dát deset hvězdiček, tak dám patnáct! Vybírala jsem podle recenzí a ty se nemýlily. Luxusní vejce Benedikt a skvělá káva, z menu jsem měla ale chuť snad na každé jídlo. Personál a prostředí bez problémů. Až budeme zase v Brně, určitě zajdeme zas, ale jak se tu píše víckrát, bez rezervace se asi neposadíte.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli Aneta Š.

Recenzováno: 15. února 2020 prostřednictvím mobilu

Chodíme s kamarádkami jednou měsíčně na brunch a zde se nám zatím líbilo nejvíc!Jídlo perfektní,príprava netrvala dlouho i když bylo plno,chuť výborná a servírování moc pěkné.Káva velmi dobrá.Bohužel jsme nezvládly sladkou tečku v podobě vychvalovanych lívanců,ale to jistě v brzske době napravíme A nakonec musím vyseknout poklonu obsluze,protože domluvit se a stále se usmívat na 6 hlučných a smějících se ženských stojí pořádnou troělivost a profesionalitu Určitě se vrátíme,děkujeme za bezvadně nastartovanou sobotu ❤

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli Veronika M.
Recenzováno: 2. února 2020 prostřednictvím mobilu

Super jidlo, které za pozadovane ceny stojí, jic z toho co jsem mel nebylo ošizené a velice prijemny personál.

Dekuji za skvelou snidani

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli LukasK8888.
Recenzováno: 6. listopadu 2019

Nenápadný podnik, který překvapí výbornou kávou a ještě lepšími snídaněmi ze slaných i sladkých variant. Nejlepší Egg Benedict a lívance ve městě. Ceny na první pohled trochu vyšší, nicméně za tu obrovskou porci a delikátní chuť to zcela jistě stojí. Navštěvuji toto místo na snídaně jak jen to čas dovolí a vždy perfektní (pokud najdete místo k sezení, doporučuji rezervaci).

Poděkujte uživateli Mirek S.
Recenzováno: 4. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Byl jsme zde s manzelkou poprve a musim smeknout pred kvalitou snidane kterou jsme si zde dali. Vse z cerstvych surovin vyborna holandska omacka a likerove kolacky, obsluha usmevava! Proste neni co vytknout a smekam! Jen tak dale!

Poděkujte uživateli cyklista69.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bavard cafe a bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bavard cafe a bar? Sdílejte své zkušenosti!