Tripadvisor
Brno

“18 vynikajících recenzí ?”

Atelier Cocktail Bar & Bistro
Č. 29 z 1 149 Restaurace v Brně
Recenzováno: 15. června 2019

chtěl jsem jen vyzkoušet tuto "vynikající" restauraci a řeknu upřímně- nejsem spokojený ! zaujal mne "pečený morek" - dostal jsem 2 morkové kosti,s cca 20-30 gramy morku, k tomu, 2 krajíce opečeného chleba a sálatkem a s kaparami a hořčičným semínkem. to vše za cca 135 kč. Za tu cenu dostanete v Oceanu cca 3 ústřice po 50-100 gr, popř.50 gr Foie gras s oblohou, někde jinde. V jídelním lístku není uvedena gramáž, takže účetně je vše ok. o víně neměl číšník také moc podrobné informace,
interiér hezký, ještě vyzkouším, ale pokud bude poměr výkon-cena stejný jako u pečeného morku tak za mne ne !
mimochodem, u vedlejšího stolu byl pár cizinců a s "mým "předkrmem, dle vyjádření také nebyli moc spokojení- ryba byla "iné kafé"

Datum návštěvy: červen 2019
1  Poděkujte uživateli dalda222.

Recenzováno: 8. února 2019

Skvělé místo, navýsost dokonalé pokrmy v kombinaci s milým úsměvem obsluhy a parádními drinky. Musíte vyzkoušet.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli cptn24.
Recenzováno: 16. ledna 2019

Moderní pojetí tradiční české kuchyně. Skvělý výběr vín. Atelier je místo, kam se budete rádi vracet.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Hana V.
Recenzováno: 7. ledna 2019

Moderní bistro s úžasnou evropskou kuchyní doplněnou o výběr kvalitních vín a koktejly, co víc si může člověk přát. Přátelská obsluha, místo v centru Brna a venkovní posezení na nádvoří historické budovy. Úžasný podnik

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli Jakub V.
Recenzováno: 7. ledna 2019

Super jídlo, výběr vín a cocktaily napasované jako doprovod k božské krmi. Vřele doporučuji, hodí se jak pro neformální návštěvu, tak slavnostnější příležitost

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Pavel K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Atelier Cocktail Bar & Bistro, si také prohlíželi

Už jste navštívili Atelier Cocktail Bar & Bistro? Sdílejte své zkušenosti!