“Super překvapení v Brně”
Recenze Bistro Bastardo

Bistro Bastardo
Č. 49 z 1 130 Restaurace v Brně
Popis: Autentická mexická kuchyně v samotném srdci Brna, nabízející tradiční pokrmy jako jsou tacos, burritos, quesadillas nebo tortas. Všechna naše zaručeně čerstvá jídla jsou připravována pod vedením rodilého mexického šéfkuchaře
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Dostal jsem na @Bastardo tip a hned při první příležitosti vyzkoušel. Dal jsem si tacos s hovězím a bylo to fakt skvělé. Líbilo se mi, že je příprava jídla vidět, za pultem zní španělština a všechno jde pěkně od ruky. Will be back!

Poděkujte uživateli Jiri_Re.

Recenzováno: 5. listopadu 2019

Vzdycky, kdyz sem prijdu, mam vycitky kolik toho snim, ale vetsinou jenom nez to vsechno snim :) Obsluha je fajn, jidlo vetsinou rychle na stole, tacos i burrito vzdycky bomba, ale ja jsem proste quesadilla chick. Za 109 Kc se tu da poridit vegetarianska verze a kureci uz za 120 Kc, vzdycky super ingredience a cerstva zelenina... proste bomba :)

Poděkujte uživateli Vera P.
Recenzováno: 23. července 2019 prostřednictvím mobilu

Skvěle dochucená jídla, prostředí a design bistra taky nápaditý. Jednoduché menu. Na výběr burrito, tacos a quesadilla v různých a výborných variacích a další chuťovky...

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli vojtap89.
Recenzováno: 28. února 2019 prostřednictvím mobilu

První návštěva a ještě určitě příjdem!! Bylo to tak dobré, že jsme to ani nestihli vyfotit polévka výborná, masové tacos taky moc dobré, salát s masem velká mňamka!
Je to opravdu bistro. Posezení u malých stolečků, kam vám donesou jídlo, které si objednáte u pultu a zaplatíte předem.
Fandíme a ještě příjdem!!

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli barunej.
Recenzováno: 24. února 2019

Ač nejsem zastánce této kuchyně, přítel mě sem vzal a velice mile mě překvapili. Určitě se sem budeme vracet častěji.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli janulinka897.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bistro Bastardo, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bistro Bastardo? Sdílejte své zkušenosti!