“Nejlepší restaurace v Brně”
Recenze Borgo Agnese

Borgo Agnese
Č. 2 z 1 147 Restaurace v Brně
Kuchyně: Středomořská
Možnosti stravování: Večeře, Snídaně, Pozdě v noci, Obědy, Rezervace
Možnosti stravování: Večeře, Snídaně, Pozdě v noci, Obědy, Rezervace
Recenzováno: 20. března 2019

Výborná gastronomická restaurace, kde se cítíte dobře. Profesionální personál o vás pečuje od příchodu až po odchod z restaurace. Vynikající nabídka vín a vždy čerstvé maso a ryby. Restauraci navštěvujeme pravidelně a vždy jsme nadmíru spokojení.

Datum návštěvy: leden 2019
2  Poděkujte uživateli janseb2018.

Recenzováno: 9. března 2019 prostřednictvím mobilu

Neuvěritelně skvělá restaurace v Brně. Na našem výletě absolutně nejvysší bod gastronomie v CZ. Netřeba psát, třeba vyzkoušet. Citili jsme se tu jako doma.děkujeme!

Datum návštěvy: březen 2019
1  Poděkujte uživateli Milos M.
Recenzováno: 15. února 2019

Vynikající kuchyně, výborní kuchaři, skvěla obsluha, prostředí, není co dodat, vše na jedničku. doporučuji.

Datum návštěvy: leden 2019
1  Poděkujte uživateli Levon_Ter-Ghazaryan.
Recenzováno: 12. února 2019 prostřednictvím mobilu

Výborná restaurace se skvělou kuchyní, přátelskou atmosférou, ochotným personálem a kreativním, asertivním a důsledným majitelem. Kuchyně originální, nápaditá s individuálnim přístupem, velký výběr vín se someliérským doporučením. Vstřícná obsluha a příjemné prostředí umocňuje nejvyšší hodnocení. Velmi dobrá poloha ve středu města s vlastním parkingem. Vřele doporučuji i nejnáročnějším návstěvníkům.. Přeji hezký zážitek LH

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli lhledik.
Recenzováno: 4. února 2019

Skvělé jídlo, obsluha, prostředí, nic se nedalo vytknout. Úžasný gurmánský zážitek. Mohu jen vřele všem doporučit. Jelena Kucielová

Datum návštěvy: únor 2019
1  Poděkujte uživateli Jelena K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Borgo Agnese, si také prohlíželi

Už jste navštívili Borgo Agnese? Sdílejte své zkušenosti!