“Luxusní zážitek”

Kuchyně: Středomořská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Obědy, Večeře, Snídaně, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Obědy, Večeře, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: před 1 týdnem

Jako obyčejný smrtelník sem normálně nezavítám. Pozval mě kamarád a byla to skvělá a zajímavá zkušenost. Naše obsluha byla velmi příjemná a díky ní (a mému kamarádovi) jsem se necítila jako slon v porcelánu. Na terase bylo velmi příjemné letní posezení.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli 486pavlar.

Recenzováno: 19. června 2019 prostřednictvím mobilu

Predrazena hogofogo restaurace kde cekate na jidlo neskutecne dlouho (chapu ze to neni bufet ale vseho moc skodi). Predrazenou vodu vam ale pikolici neustale dolevaji velice hbite, aby mohli rxchle dodavat dalsi litry.... Z jidel mela druhy den cela nase spolecnost strevni problemy. Inu, asi nevhodna strava pro bezne smrtelniky. Takze za me jednou a dost.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Jaroslav K.
Recenzováno: 20. března 2019

Výborná gastronomická restaurace, kde se cítíte dobře. Profesionální personál o vás pečuje od příchodu až po odchod z restaurace. Vynikající nabídka vín a vždy čerstvé maso a ryby. Restauraci navštěvujeme pravidelně a vždy jsme nadmíru spokojení.

Datum návštěvy: leden 2019
2  Poděkujte uživateli janseb2018.
Recenzováno: 9. března 2019 prostřednictvím mobilu

Neuvěritelně skvělá restaurace v Brně. Na našem výletě absolutně nejvysší bod gastronomie v CZ. Netřeba psát, třeba vyzkoušet. Citili jsme se tu jako doma.děkujeme!

Datum návštěvy: březen 2019
1  Poděkujte uživateli Milos M.
Recenzováno: 15. února 2019

Vynikající kuchyně, výborní kuchaři, skvěla obsluha, prostředí, není co dodat, vše na jedničku. doporučuji.

Datum návštěvy: leden 2019
1  Poděkujte uživateli Levon_Ter-Ghazaryan.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Borgo Agnese, si také prohlíželi

Už jste navštívili Borgo Agnese? Sdílejte své zkušenosti!