“Užasný zážitek”

Kuchyně: Středomořská
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Obědy, Snídaně, Rezervace
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Obědy, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 4. září 2019

Návštěva restaurace byla neskutečný zážitek. Skvělé jídlo, lepší steaky jsem nikde nejedla, fantastická obsluha, luxusní prostředí.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli radkapliskova.

Recenzováno: 1. září 2019

Velmi příjemné posezení. Jídla skvělá. Obsluha by mohla být méně vlezlá a nemusela by se u každého sousta ptát zdali je vše v pořádku, aby slyšeli pořád to samé a to chválu. Cenově trochu jinde restaurace, ale za kvalitní suroviny a jídlo se platí.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli radimhajek.
Recenzováno: 31. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Chtěl bych touto cestou poděkovat personálu restaurace Borgo Agnese za radost, kterou jsem mohl narozeninovým obědem udělat své 76 leté mámě. Krásné prostředí, vynikající jídlo i v kontextu pražských restaurací analogické úrovně a nadto opravdu mimořádně vstřícný, vlídný a decentní přístup obsluhy, což nebývá úplně běžné. Velmi děkuji a srdečně doporučuji! J. Václavek

Poděkujte uživateli 513ji_v.
Recenzováno: 7. srpna 2019

Jako obyčejný smrtelník sem normálně nezavítám. Pozval mě kamarád a byla to skvělá a zajímavá zkušenost. Naše obsluha byla velmi příjemná a díky ní (a mému kamarádovi) jsem se necítila jako slon v porcelánu. Na terase bylo velmi příjemné letní posezení.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli 486pavlar.
Recenzováno: 19. června 2019 prostřednictvím mobilu

Predrazena hogofogo restaurace kde cekate na jidlo neskutecne dlouho (chapu ze to neni bufet ale vseho moc skodi). Predrazenou vodu vam ale pikolici neustale dolevaji velice hbite, aby mohli rxchle dodavat dalsi litry.... Z jidel mela druhy den cela nase spolecnost strevni problemy. Inu, asi nevhodna strava pro bezne smrtelniky. Takze za me jednou a dost.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Jaroslav K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Borgo Agnese, si také prohlíželi

Už jste navštívili Borgo Agnese? Sdílejte své zkušenosti!