“Jídlo skvělé, problém s číšníkem”
Recenze Borgo Agnese

Borgo Agnese
Č. 1 z 1 173 Restaurace v Brně
Kuchyně: Středomořská
Možnosti stravování: Večeře, Snídaně, Pozdě v noci, Obědy, Rezervace
Možnosti stravování: Večeře, Snídaně, Pozdě v noci, Obědy, Rezervace
Recenzováno: 8. září 2019 prostřednictvím mobilu

Degustační menu bylo opravdu výborné a krásně nachystané. Co se týče jídla, nedá se nic vytknout. Bohužel číšník co nás obshluhoval se choval neprofesionálně. Poté, co zjistil, že máme poukaz na menu se začal téměr vztekat, že s tím bude mít při placení zbytečnou práci. Poté ještě naúčtoval více za nápoje a kdybychom si toho nevšimli, nechal by nás tak odejít. Ostatní personál byl moc milý, bohužel náš mladší číšník byl velmi neprofesionální.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli martinababicek.

Recenzováno: 4. září 2019

Návštěva restaurace byla neskutečný zážitek. Skvělé jídlo, lepší steaky jsem nikde nejedla, fantastická obsluha, luxusní prostředí.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli radkapliskova.
Recenzováno: 1. září 2019

Velmi příjemné posezení. Jídla skvělá. Obsluha by mohla být méně vlezlá a nemusela by se u každého sousta ptát zdali je vše v pořádku, aby slyšeli pořád to samé a to chválu. Cenově trochu jinde restaurace, ale za kvalitní suroviny a jídlo se platí.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli radimhajek.
Recenzováno: 31. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Chtěl bych touto cestou poděkovat personálu restaurace Borgo Agnese za radost, kterou jsem mohl narozeninovým obědem udělat své 76 leté mámě. Krásné prostředí, vynikající jídlo i v kontextu pražských restaurací analogické úrovně a nadto opravdu mimořádně vstřícný, vlídný a decentní přístup obsluhy, což nebývá úplně běžné. Velmi děkuji a srdečně doporučuji! J. Václavek

Poděkujte uživateli 513ji_v.
Recenzováno: 7. srpna 2019

Jako obyčejný smrtelník sem normálně nezavítám. Pozval mě kamarád a byla to skvělá a zajímavá zkušenost. Naše obsluha byla velmi příjemná a díky ní (a mému kamarádovi) jsem se necítila jako slon v porcelánu. Na terase bylo velmi příjemné letní posezení.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli 486pavlar.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Borgo Agnese, si také prohlíželi

Už jste navštívili Borgo Agnese? Sdílejte své zkušenosti!