Tripadvisor
Brno

“Náhodný ale skvělí výběr ”
Recenze Borgo Agnese

Borgo Agnese
Č. 1 z 1 149 Restaurace v Brně
Kuchyně: Středomořská
Možnosti stravování: Snídaně, Večeře, Pozdě v noci, Obědy, Rezervace
Možnosti stravování: Snídaně, Večeře, Pozdě v noci, Obědy, Rezervace
Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Náhodně jsem si vybral tuhle restauraci protože byla nejblíž nemocnice kde jsem byl. O to vic jsem byl překvapený když jsem vešel dovnitř. Moc pěkný interiér, velmi profesionální obsluha no a jídlo bylo opravdu chutné. Měl jsem tři chody a všechny byli perfektní. Doufám že bude zase příležitost tuhle restauraci navštívit.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli mi_ki2209.

Recenzováno: 7. listopadu 2019

S přítelem jsme zde strávili přibližně 3 hodiny. Vybrali jsme si jedno z menu, které číšníci nosili tak jak měli. Jídlo bylo vynikající, vino také. Cítili jsme se příjemně. Jen nás trochu mrzel jeden z číšníků, který zřejmě neměl svůj den, ale to se dá pochopit. Plus bych zřejmě řešila trochu jinak - méně nápadně chystání nových stolů, kdy jeden z číšníků pobíhal s žehličkou atd. Trochu to rušilo atmosféru.

Poděkujte uživateli Hajkovka.
Recenzováno: 6. listopadu 2019

Navštívili jsme restauraci ve 4 (2 páry). Vybrali jsme střední (GRAND) menu vč. vína k němu. Co se týče jídla tak velká pochvala. Nenašli jsme jediný problém. Všechny chody byly dokonale připravené, chutné a foodstyling byl též perfektní. Obsluha byla na profesionální úrovni, chody byly servírovány v přiměřených časových rozestupech s tím, že to bylo vždy s námi konzultováno. Vína byla dobře zvolená k servírovaným pokrmům. Nejlepší byl tataráček - perfektně připravený, správná konzistence a dokonalá chuť. Nezbývá než smeknout a doporučit všem tuto restauraci k návštěvě. Cena je naprosto v souladu s kvalitou podávaného jídla.

Poděkujte uživateli cyklista69.
Recenzováno: 6. listopadu 2019

Parkování zajištěno v garáži, obsluha výborná, poradila skvělé víno, jídlo bylo naprosto dokonalé. nemám co bych vytkl.

Poděkujte uživateli Jaromír T.
Recenzováno: 17. října 2019 prostřednictvím mobilu

S rodinou jsme se vydali do Borgo Agnese na narozeninovou oslavu . Byli jsme velmi spokojeni . Za prvé velkým výběrem za druhé příjemnou obsluhou za třetí hezkým interiérem a za čtvrté výborným jídlem . Doporučuji .

Poděkujte uživateli prokopz.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Borgo Agnese, si také prohlíželi

Už jste navštívili Borgo Agnese? Sdílejte své zkušenosti!