“Nejlepší restaurace v Brně”
Recenze Borgo Agnese

Borgo Agnese
Č. 2 z 1 154 Restaurace v Brně
Kuchyně: Středomořská
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 10. října 2020

Restaurace, v které jsem jedl už mnohokrát a nikdy nezklamala. Vždy se těším na úžasné chutě. Obsluha je pozorná, nemám nikdy, co bych vytknul. Když chci pohostit někoho pro mě důležitého, tak ho vezmu do Borga. Skvělá vína, dobrá kuchyň a bezchybná obsluha. Vysoko i hodnotím přizpůsobení provozu dnešní krizové době.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli radaza1.

Recenzováno: 21. září 2020

V září jsem navštívil tuto restauraci byl jsem zvědavý na menu a celkový dojem.Interier a členění je docela v pořádku s charakterem restaurace.Vyzkousel jsem jedno ze tři degustačních menu a byl jsem docela překvapen s prezentaci servirovanych pokrmu,které snese velmi vysoké hodnocení a vinné párování bylo velmi citlivé.Vinny list restaurace je velmi rozsáhlý.Az znovu pojedu do Brna tak se v Borgo Agnese znovu stavím.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli FIGHETRWFI.
Recenzováno: 23. srpna 2020

Borgo drží už dlouhou dobu skvělou kvalitu. Jídlo je vynikající, atmosféra velmi příjemná, obsluha na velmi vysoké úrovni. Doufáme, že to dlouho vydrží.

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli 260pavelm.
Recenzováno: 18. února 2020

Minulý týden jsme s manželkou tuhle restauraci navštívili na doporučení našich dětí. Super volba. Zvenčí restaurace nevypadá na to, jak prostorná je uvnitř. Vše vkusné, obsluha velmi příjemná a po ruce, když bylo třeba.
Určitě neočekávejte, že zde najdete vepřo-knedlo-zelo. Nabídka jídel je dá se říct středomořská a připomínala nám náš pobyt na Ligurské Riviéře v západní Itálii. Fantastické chutě jídel. Ohromně jsme si pochutnali. Velmi dobrá nabídka k pití, škoda, že jsem byl řidič...
Každému vřele doporučuji tuto restauraci navštívit a určitě si vybrat alespoň předkrm a hlavní chod (docela nám to zaplnilo žaludky :-)) a taky nějaký dezert.. Ani cena není nijak závratná a za tu kvalitu to určitě stojí. Určitě se sem vrátíme.
A abych nezapomněl - pod restaurací je možné parkovat auto (musí se zazvonit u závory). Bohužel, parkování nelze rezervovat.

Datum návštěvy: únor 2020
2  Poděkujte uživateli Ivo J.
Recenzováno: 9. února 2020 prostřednictvím mobilu

S přítelem jsme si dali oba degustační menu Grande, ze kterého jsme bohužel žádný Grande zážitek neměli. Nepochybně se jednalo o kvalitní suroviny, počínaje tatarkem, konce telecím steakem. Bohužel ale žádny chod neměl něco, co by naše chuťově buňky nějak výrazně nadchlo. Chutě splývaly, víceméně bylo vše jen slané- žádný výraznější element. Obsluha byla supr. Skleničky bohužel špinavé z myčky- nevyleštěné. Celkově bych asi čekala, že když necháme za večeři 3500, budu z ní více nadšená.

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli simonaholeckova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Borgo Agnese, si také prohlíželi

Už jste navštívili Borgo Agnese? Sdílejte své zkušenosti!