Recenzováno: 3. listopadu 2019

Krásný a čistý pokoj. Veliká snídaně na pokoj. Bohužel i přes objednání 1 kingsize bed jsme dostali 2 single postele sražené dohromady a ty se celý večer rozjížděli což velice ovlivňovalo kvalitu spánku.

Poděkujte uživateli jdvora269383.
brnopalace, Guest Relations Manager v zařízení Barcelo Brno Palace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. listopadu 2019

Vážený hoste,
Velice děkujeme za Váš pobyt v hotelu Barceló Brno Palace a za Vaši zpětnou vazbu, které si velice vážíme.
Na úvod se velice omlouvám za nepříjemnost s manželskou postelí. Situace měla být vyřešena jinak a k Vaší naprosté spokojenosti. Naprosto s Vámi souhlasím, že pokud si pokoj rezervujete s předstihem, vybraný typ postele by měl být garantován. Již jsme podnikli všechny potřebné kroky k tomu, aby se nic podobného v budoucnu neopakovalo.
Na druhou stranu nás těší, že jste byli spokojení s čistotou pokoje, a také že Vám chutnala naše snídaně.
Rádi Vás opět brzy přivítáme.

Recenzováno: 21. října 2019

Na pokoji bylo k ránu velmi teplo - na dálku spuštěno topení, nedalo se vypnout. Poněkud nepříjemné. V době "klimatických" nepokojů topit a zároveň mít puštěnou klimatizaci (jinak se spací pohoda nastavit nedala) je mrhání energií.

• Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli RenataTrebic.
brnopalace, Guest Relations Manager v zařízení Barcelo Brno Palace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. října 2019

Draha paní Renato,

na úvod mi dovolte Vám velice poděkovat, že jste si pro svůj pobyt v Brně vybrala hotel Barceló Brno Palace a za sdíleni svého komentáře na webu.
Chtěla bych Vás ujistit, že my dbáme na životní prostředí a ekologii. Mnoho hotelů ze skupiny Barcelo bylo oceněných certifikací GGC ''Green Globe Certification''.
Příště, prosím, neváhejte kontaktovat personál recepce, který Vám s čím koliv ochotně pomůže. Také bych Vás ráda ujistila, že ve všech pokojích je možné otevírat okna a vyvětrat.
Ještě jednou dekujeme za vaší zpětnou vazbu a doufáme že budeme moct Vás brzy přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 7. října 2019

Mohu jen doporučit, od hotelu, který má 5 hvězd člověk čeká perfektní servis, dobrou polohu, kvaluitní jídlo, krásné, útulné pokoje. Zkrátka místo, kde není nic problém. Tento hotel je opravdu skvělým místem a doporučuji. Co bych rád vyzdvihl je velikost pokoje - velký sám o sobě plus vysoké stropy dodávají pocit obrovsjkého prostoru, pořesto útulného.

Poděkujte uživateli plejha463039.
brnopalace, Guest Relations Manager v zařízení Barcelo Brno Palace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. října 2019

Milý pane Pavle,

Na úvod mi dovolte Vám velice poděkovat, že jste si pro svůj pobyt v Brně vybral hotel Barceló Brno Palace a za Vaše vysoké hodnocení.

Opravdu nás těší, že oceňujete centrální polohu hotelu a interiér naší historické budovy XIX. století. Jsme také rádi, že jste byl spokojen s kvalitou vybavení pokojů a s vysokou úrovní gastronomie, na které si velice zakládáme.

Ještě jednou děkujeme za Váš pobyt a budeme se těšit na příští návštěvu.

Recenzováno: 19. září 2019

Velmi krasny hotel primo v samotnem centru Brna. Prekrasne atrium a luxusni masaze! Bohuzel velmi slabe snidane a v ulici vedle hotelu je nocni bar plny zakazniku ktery rvou pod hotelem az do rannich hodin.

Datum pobytu: září 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli janmika2019.
Recenzováno: 15. září 2019

Jezdíme do Brna pravidelně jednou za rok. Máme již s manželkou vysší věk. To je i důvod, proč nám tento hotel vyhovuje. Je v centru, všude je pěšky blízko. Obchody, restaurace, divadla, výstav, atd. Atmosféra v hotelu je klidná až komorní a to nám vyhovuje. Odvoz auta do garáží hotelu a přistavení na požadovaný čas před hotel funguje bezproblémově.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli zdenekkulda.