“Vynikající návštěva”

Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 10. října 2020

Velké překvapení při návštěvě tohoto zařízení. Jedná se o velmi kvalitní restauraci. Jídlo skvělé, příjemná obsluha. Hodí se na skupinové posezení. Najdete tu i společenské hry a večer vám příjemně uteče. Doporučuji

Poděkujte uživateli Dispenz.

Recenzováno: 23. srpna 2020

Restaurace a vinárna Baroko je čisté, úhledné místo, dobře větrané, i když v podzemí. Obsluha byla ochotná, jídlo i nápoje velmi dobré. Místo si zaslouží lepší propagaci a vyšší návštěvnost.

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli Pavel M.
Recenzováno: 11. května 2019 prostřednictvím mobilu

Do restaurace jsme sli s rodinou na veceri. Bohuzel cekani bylo hodne dlouho, nez jsme si objednali, ubehlo 20 minut..ackoli hostu nebylo tolik, aby to muselo trvat tak dlouho. Po objednani jsme dalsich 20 minut cekali na 3 polevky a vic jak hodinu jsme cekali na hlavni jidla ( pro 7 osob) a to tri z jidel byly jen salaty. Za "nadseni" obsluhy a dobe trvani bych dala jen jednu hvezdu, jidlo bylo ale dobre, proto davam 3 hvezdy. Prostor restaurace je radoby luxusnejsi, myslim si, ze je to celkem dobre..jeste je potreba zrekonstruovat chodbu a zachody.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli Kristýna B.
Recenzováno: 16. ledna 2019

Měli jsme k disposici salonek pro setkání přátel. Prostředí bylo hezké.
Obsluha milá a rychlá.
Kvalita jídla průměrná. Vepřová žebra chtěla naložit a více vypéct.
Pivo dobré = Polička, ale cena 50Kč/0,5l odpovídá spíše Prazdroji

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Lubos D.
Recenzováno: 20. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Přišli jsme s přáteli na kvíz, který se zde pořádá. Obsluha naprosto nepřipravena, jedna servírka na zhruba 50 lidí, naprosto nestíhala, první objednávka proběhla po 45 minutách. Za 4 hodiny v restauraci se ke mně dostali 4 piva, načež pro 2 jsem si musel sám dojít na bar. Při otázce zda si mohu dát ještě jedno bylo odpovězeno, že se bude platit, avšak dále nás v restauraci nechali další půlhodinu. Jídlo nehodnotím, nejedli jsme.
Jinak celková obsluha a přístup hrozný, zpět se určitě nevrátíme.
Hodně štěstí!

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli W2412QDdominiks.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Baroko Vinarna & Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Baroko Vinarna & Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!