Recenzováno: 24. listopadu 2019

Trochu hotel a trochu úniková hra, akorát opačného druhu. Příběh pokoje vám umožní na několik hodin uniknout z reality všedního dne. Krásný, originálně zařízený pokoj, pohodlná postel, atmosferická hudba a osvětlení.

Poděkujte uživateli sarka_2_2_2_2.
Recenzováno: 21. listopadu 2019

Nechte se rozmazlovat obří postelí a nebojte se nechat se vtáhnout do děje. Pokoje je pro dnešní noc vašim sluhou. Užijte všichno, a nebojte se minibaru, stoji to za to! Je to noc, na kterou se nezapomíná!

Tip ohledně pokoje: Vyberte si dle libosti
Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Honza C.
Recenzováno: 21. listopadu 2019

Originální zážitek a zpestření vztahu. At uz jen za cílem navstevy hotelu nebo spojeni s prohlidkou mesta. Originalni pojeti hotelove snidane, kdy si muzete vybrat z peti podniku, kde budete jist. Pokoj krasny a cisty, uzasne pohodlna obrovska postel. Celkove pokoj je velmi stylove zarizen.

Poděkujte uživateli barubr.
Recenzováno: 21. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Doporučuji nabízený hotel, je to skvělý zážitek pro páry, kteří chtějí zkusit něco netradičního a hledají ubytování v brně. Pokoj byl čistý promyšlený a v pokoji bylo velké množství rekvizit, se kterými se dá si příběh užít naplno. V pokoji jsme strávili víc času, než jsme původné mely v plánu a opravdu jsme se nenudily

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli jakub s.
Recenzováno: 21. listopadu 2019

Nádherný hotel, budova, umístění na Zelném trhu v centru Brna - co víc si přát. Kdo budete hledat romantiku, vyzkoušejte. Stojí to za to. Měli jsme na pokoji nad postelí houpací síť, nad ní "noční oblohu", navolíte si osvětlení a hudbu - a nechce se vám ze sítě vylézt

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Ivana M.