Recenzováno: 28. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Nevšední zážitek a současně perfektní odpočinek. Kvalitní postel a lůžkoviny. Nadherný výhled na Zelný trh. Doporučuji spojit s návštěvou baru, který neexistuje. Škoda jen, že výběr snídaní byl omezen během vánočních svátků.

Poděkujte uživateli hanav871.
Recenzováno: 27. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Zážitek uzpusobeny pro páry, který se nedá popsat a musí se zažít na vlastní kůži. Na výběr je z 10 pokojů a po vyzkoušení prvního z nich, Skrytý půvab hříchu, jsme rozhodnutí, Že to nebyla naše poslední návštěva.

Poděkujte uživateli Majorkonig7.
Recenzováno: 26. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme pokoj Noc na scéně a nemáme jedinou výtku! Krásné a okouzlující! Intimní a luxusní zážitek pro dva s dokonalou postelí. Všude bylo čisto a měli jsme krásný výhled na náměstí. Součástí byla i skvělá snídaně.

Poděkujte uživateli veronikae196.
Recenzováno: 24. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Návštěvou Anyvody hotelu jsem si s partnerem splnila sen. Je to unikátní zkušenost, kterou bych doporučila každému páru, který touží po tom, zažít něco netradičního. Pokoj s nádherným vybavením, zajímavý příběh a luxusní snídaně ve 4pokojich byly zážitkem, na který dlouho ani jeden z nás nezapomene.

Poděkujte uživateli 756radkaf.
Recenzováno: 23. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Je vidět, že tenhle hotel někdo vymyslel hlavou a srdcem. Je tam všechno, co člověk očekává od luxusního hotelu-minibar, skvělá koupelna (kde je vše od mýdla až po sadu na holení a papučí), obří postel... a k tomu je to zážitek, na který budete oba ještě dlouho vzpomínat. Nic podobného nikde jinde nezažijete... a to vše navíc v naprosté anonymitě, nikdo na Vás nekouká na recepci, nikdo Vás neruší.
A když se k tomu přidá zážitek z Baru, který neexistuje... je to prostě bomba!

Poděkujte uživateli annaK262626.