Recenzováno: 10. října 2020

Konečně jsme měli možnost navštívit tento neobvyklý hotel, konkrétně jsme byli v pokoji č. 6, tedy na Transgalaktickým rande. Naprostá bomba bylo vybavení pokoje, krásný a originální interiér, zvuková technika, světelné efekty, bublinky (ač s technickým problémem, kdy nám bublinky několikrát nechtěly přestat létat..avšak po telefonickém rozhovoru nám slečna ihned pomohla problém vyřešit ), rekvizity.. Člověk měl opravdu pocit, že se objevil na jiné planetě. Scénář a celkový program pro pár super, skvělé společné aktivity, které pár opravdu ještě sblíží a zároveň se opravdu zhluboka zasměje. Sice byla trochu škoda, že jsme až později zjistili, že tento pokoj není tolik interaktivní jako ostatní, tedy že scénář více nenabádá k tomu, co dělat. Ve výsledku to však vůbec nevadilo, užili jsme si to i tak a trochu i podle svého. Za mě ještě trochu škoda, že tam pro každého byl pouze jeden kostým, přitom i ve filmu Barbarella neustále měnila bláznivé kostýmy. Celkově však naprosto senzační a jedinečný zážitek. Doufáme, že budeme mít co nejdříve možnost navštívit i jiné pokoje. Opravdu skvělá práce, Lidi z Baru! ❤️

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli janapB4350DH.
Recenzováno: 9. října 2020

Včas, přehledně a jasně jsem dostávala informace k mému pobytu. Vše bylo čisté a krásné. Líbilo se mi, že bylo možné využít doplňkových služeb jako třeba speciální kuličky do koupele. Každopádně, atmosféra a design pokoje samotný byla naprosto kouzelný! S audio doprovodem, příběhem, "hrami", hudbou, jsme měli pocit, že jsme v jiném světe.I díky příběhu jsme měli šanci si zajímavě popovídat. A postel? Naprosto dokonale pohodlná a veliká! :)) MY JSME BYLI NADŠENI A VELICE DOPORUČUJEME :)

Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli Veron_krejci98.
Recenzováno: 29. září 2020

Vše v naprostém pořádku, bez problémů. Perfektně promyšlené. Od virtuální recepce po vybavení pokoje a nabídku minibaru. Nic nám nechybělo. Anybody je velká inspirace pro ostatní, kteří říkají, že už to líp nejde! Skvělé nápady a je na tom vidět, že to někoho opravdu baví!

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli obelsky.
Recenzováno: 19. září 2020

Nevšední zážitek, vše bylo velmi hezky nachystáno. Atmosféra byla vynikající. Velmi jsme ocenili kulisy a velmi pohodlnou a rozměrnou postel. Celý pobyt jsme si velmi užili a budeme na něj dlouhou vzpomínat.

Datum pobytu: únor 2020
Poděkujte uživateli petrkC1215HQ.
Recenzováno: 30. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Poslední den naší svatební cesty byl právě hotel Anybody a musím říct, ze jsme tam rozhodne nebyli naposledy, ačkoliv to máme z Plzne celkem dalku :) do scének jsme se vžili a x hodin jsme hráli v Casinu ruletu a bavili se u toho :) Ze strany hotelu vznikla chyba v účtování, ale byla okamžitě bezproblému vyřešena. Děkujeme!

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli lindakK8192NZ.