“Amazing”

Kuchyně: Suši
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 13. června 2019 prostřednictvím mobilu

Výborná nahodne objevena restaurace v Brně. Kvalita se pozná hned). Přátelsky a pomocný perzonal který zná nabídku a muže něco doporučit. Uzasny! Měla jsem polední menu a bylo vyborne ale byla obrovská porce). Stalo nějak okolo 500,- Kč.
Musím pochválit a i domácí limonadu). Takže barman je též vybornej).
Jen zahradka vibec není zelena(((.
Za mě jednoznačně doporučuji).

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli 381ljudmilak.

Recenzováno: 23. května 2019 prostřednictvím mobilu

Myslím, že tato restaurace natchne hlavně milovníky ryb. Každou porci co vám přinesou také okomentují a poví vám o jídle něco bližšího.

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli georgehillybilly.
Janko M, Vlastník v zařízení KOISHI fish & sushi restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. května 2019

Dobrý den georgehillybilly,
povíme vám nejenom o rybách něco bližšího, ale i o mase, víně.....:-)

Děkujeme za návštěvu i recenzi

S úctou

Janko Martinkovič

Recenzováno: 13. května 2019

Zašel jsem si do KOISHI na večeři, protože jsem měl zrovna potřebu po chuťovém zážitku. Místo se snaží působit jako restaurace vyšší třídy, což je znát především na ceně, ale právě proto by se tam neměly dít takové věci, jako nefunkční nebo nedoplněný automat na papírové utěrky na WC, což v restauraci vyšší cenové kategorie hodnotím jako naprosto zásadní nedostatek. Příprava jídla trvala dlouho, což jsem byl vzhledem k dostatku času ochotný tolerovat s ohledem na to, že jsem očekával jeho vyšší kvalitu. Obsluha působila profesionálně a objednaný pokrm náležitě představila. Bohužel objednaná karafa s vodou zapáchala lehce zatuchlinou. U dvou kousků nigiri (myslím, že to byla makrela a ústřice) se buďto nepodařily suroviny a nebo nebyly dobře dochuceny, takže se mi u jejich konzumace lehce pokrčilo čelo. Maki rolky byly chutné, ale některé kusy byly špatně zabaleny a řasa se uvolnila. Na konec mě sice potěšila chutná zmrzlina s chutí wasabi a bílé čokolády, ale sečteno podtrženo šlo pouze o lehce nadprůměrný chuťový zážitek za neodpovídající cenu. Jako pozitivní hodnotím širší výběr, který není v mnoha jiných sushi restauracích dostupný. Celkově však s ohledem na nedostatky nemohu dát lepší hodnocení, než průměr.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli tavvva.
Recenzováno: 13. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Objednávali jsme předem pro 20 lidí. Příprava celkem trvala dlouho, asi 45 minut. Naši američtí kolegove nebyli mic nadšeni ze sushi. Mi se to ale libilo i chutnalo dobre. Hlavní námitka kolegu bylo ze to vyjde dráž nez v kdejaké slušne restauraci u nich doma v Kalifornii a ze to dlouho trvalo.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Martin B.
Recenzováno: 8. dubna 2019

opakovaně nejlepší sushi v ČR a velmi dobrá i další nabídka z menu, kvalitní nabídka vína, perfektní servis.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli godisdj.
Janko M, Vlastník v zařízení KOISHI fish & sushi restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. dubna 2019

Děkujeme za hodnocení!:-)
S úctou
Janko Martinkovič

Odemknutí recenzí cestovatelů
Přečtěte si další recenze cestovatelů, kteří navštívili destinaci KOISHI fish & sushi restaurant.
Připojit se pomocí: FacebookGoogle

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KOISHI fish & sushi restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili KOISHI fish & sushi restaurant? Sdílejte své zkušenosti!