Tripadvisor

Kuchyně: Suši
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 12. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Vysoký standard. Sushi bylo výborné a bouillabaisse ještě lepší a desert, který člověka vystřelí do oblak.
Jsem si jistý, že se vrátíme...

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 160ale_n.
jankom199, Vlastník v zařízení KOISHI fish & sushi restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. prosince 2019

Děkujeme za hodnocení:-)

Recenzováno: 27. října 2019

Naprosto dokonalé. Doporučuji. Směsice chutí a vůní, příjemná a profesionální obsluha, uklidňující atmosféra s nádechem exotiky, kterou doplňují nadpozemsky chutná jídla.

Poděkujte uživateli Stay62958907566.
jankom199, Vlastník v zařízení KOISHI fish & sushi restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. října 2019

Dobrý den Stay629.......:-)
Děkujeme za příspěvek!

Recenzováno: 13. června 2019 prostřednictvím mobilu

Výborná nahodne objevena restaurace v Brně. Kvalita se pozná hned). Přátelsky a pomocný perzonal který zná nabídku a muže něco doporučit. Uzasny! Měla jsem polední menu a bylo vyborne ale byla obrovská porce). Stalo nějak okolo 500,- Kč.
Musím pochválit a i domácí limonadu). Takže barman je též vybornej).
Jen zahradka vibec není zelena(((.
Za mě jednoznačně doporučuji).

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli 381ljudmilak.
Recenzováno: 23. května 2019 prostřednictvím mobilu

Myslím, že tato restaurace natchne hlavně milovníky ryb. Každou porci co vám přinesou také okomentují a poví vám o jídle něco bližšího.

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli georgehillybilly.
Janko M, Vlastník v zařízení KOISHI fish & sushi restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. května 2019

Dobrý den georgehillybilly,
povíme vám nejenom o rybách něco bližšího, ale i o mase, víně.....:-)

Děkujeme za návštěvu i recenzi

Recenzováno: 13. května 2019

Zašel jsem si do KOISHI na večeři, protože jsem měl zrovna potřebu po chuťovém zážitku. Místo se snaží působit jako restaurace vyšší třídy, což je znát především na ceně, ale právě proto by se tam neměly dít takové věci, jako nefunkční nebo nedoplněný automat na papírové utěrky na WC, což v restauraci vyšší cenové kategorie hodnotím jako naprosto zásadní nedostatek. Příprava jídla trvala dlouho, což jsem byl vzhledem k dostatku času ochotný tolerovat s ohledem na to, že jsem očekával jeho vyšší kvalitu. Obsluha působila profesionálně a objednaný pokrm náležitě představila. Bohužel objednaná karafa s vodou zapáchala lehce zatuchlinou. U dvou kousků nigiri (myslím, že to byla makrela a ústřice) se buďto nepodařily suroviny a nebo nebyly dobře dochuceny, takže se mi u jejich konzumace lehce pokrčilo čelo. Maki rolky byly chutné, ale některé kusy byly špatně zabaleny a řasa se uvolnila. Na konec mě sice potěšila chutná zmrzlina s chutí wasabi a bílé čokolády, ale sečteno podtrženo šlo pouze o lehce nadprůměrný chuťový zážitek za neodpovídající cenu. Jako pozitivní hodnotím širší výběr, který není v mnoha jiných sushi restauracích dostupný. Celkově však s ohledem na nedostatky nemohu dát lepší hodnocení, než průměr.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Jaromír V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KOISHI fish & sushi restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili KOISHI fish & sushi restaurant? Sdílejte své zkušenosti!