“Skvělý páteční večer”

Vittorio Restaurant
Č. 24 z 1 154 Restaurace v Brně
Popis: Vittorio restaurant je moderní restaurace v centru Brna. Pojatá v konceptu středomořské kuchyně. Nabízí příjemné posezení nejen v restauraci, ale i na zahrádce nebo ve skvěle zásobeném Wine baru. Naše restaurace je tu pro vás a vaše výjimečné okamžiky ať už soukromé nebo pracovní.
Recenzováno: 10. října 2020

Po Brabanderu a Forhausu se v prostorech Pekařské 4 objevila nová restaurace Forhaus. Byli jsme zvědaví, jak se nám bude líbit a musím říct, že zvedla laťku ještě výše. Co umocnilo zážitek z jídla byla živá hudba. Bylo to snad poprvé, co mě při návštěvě restaurace, kde jsem byl primárně kvůli jídlu, hudba nerušila. Hrál odhadem tak 60-70tiletý pán na kytaru improvizace na téma známých melodií a bylo to naprosto skvělé. Umocnilo to náš zážitek ze skvělého jídla a podle odezvy ostatních hostí jsme nebyli sami.

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli radaza1.

Recenzováno: 21. září 2020

Včera jsme náhodně zavítali do této restaurace a musím napsat tuto recenzi, protože to byl pro nás naprosto ojedinělý zážitek. Nejprve nás uvítala velmi příjemná obsluha, která nás usadila na hezkou terasu, poradila s výběrem pití i jídla, nic nebylo problém, nemůžete si vybrat, dáme menší porce a můžete ochutnat od všeho ... pak se začalo nosit na stůl a páni kuchaři nezůstali za obsluhou vůbec pozadu, jídlo bylo famózní!!!. Určitě tato restaurace stojí za návštěvu a 100% se vrátíme.

Poděkujte uživateli MildaPINK.
Daydream230333, Marketing v zařízení Vittorio Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. září 2020

Mnohokrát Vám děkujeme, Tomáši, za přívětivé hodnocení. Obsluze i kuchařům jsme pochvalu předali. Všechny to moc potěšilo :-) Budeme rádi, když nás opět navštívíte.

Recenzováno: 20. září 2020

Skvělé jídlo, výborně jsme si pochutnali, servis perfektní, příjemné prostředí. Byli jsme poprvé a určitě se budeme vracet. Výborný seafood.

Poděkujte uživateli evav510.

Děkujeme Vám, paní Evo, za milá slova. Jsme moc rádi, že jste byli spokojeni a budeme se těšit na příští návštěvu!

Recenzováno: 3. září 2020 prostřednictvím mobilu

Krásná a čistá restaurace. Jídlo výborné, skvělá obsluha a vstřícný pan majitel. Mohu jen doporučit!

Poděkujte uživateli 503rudolf_.

Děkujeme Vám :-)

Recenzováno: 3. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Rozhodně jedna z lepších restaurací v Brně. Jídlo chutnalo, obsluha byla velmi příjemná, interiér hezký a čistý- v 1.patře můžete skrze sklo vidět do kuchyně, což je fajn nápad.
Konkrétně jsme měli degustační menu, všechny chody dobré a vyvážené, možná králíčí vývar bych vyměnila za něco "zvlastnejsiho", ale to už je jen můj rozmar.
Mimo stále menu obsluha nabízí i denní nabídku z čerstvých ryb a steaků, což mě osobně nalákalo na další návštěvu... Vlastně stejně jako možnost snídaně.
Pokud tedy na Pekařské váháte jakou fine dinnigovou restauraci vybrat, rozhodně doporučuji Vittorio a ne kolegy z druhé strany silnice.
PS. Jedinou výtku bych měla asi k parkování. To je pro hosty zajištěno ve dvoře, pokud máte ale o něco větší auto, je poměrně kumšt se tam s ním vjezdem z ulice napasovat.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli simonaholeckova.
Daydream230333, Marketing v zařízení Vittorio Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. září 2020

Mnohokrát děkujeme za vyčerpávající recenzi a doporučení :-) Budeme se těšit na příští návštěvu!

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Vittorio Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Vittorio Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!