“Nezapomenutelný zážitek!”

Kuchyně: Středomořská, Česká, Současná, Sloučená
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 6. prosince 2018

Naprosto vynikající zážitek, 5ti chodová večeře a výborné víno. Nejlepší creme bruilé, které jsem kdy ochutnala!

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli AnnaB12750.

Recenzováno: 13. února 2018

V rámci pobytu na hotelu velmi příjemná večeře v klidné restauraci (hudební podtext jazz), excelentní vývar, výborná jídla, rychlá obsluha a přiměřená cena kategorii hotelu.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli martinz313.
Recenzováno: 24. července 2017 prostřednictvím mobilu

Pokud chcete si odskocit z rusnejsiho děni města, do mista kde se zastaví cas, a pritom zůstat v samém centru, urcite navštivte tuto úžasnou restauraci (vcetne hotelu)

Nadherne prostředí, úžasný profi personal, dokonale jidlo !

Urcite doporučujeme !

Datum návštěvy: červenec 2017
1  Poděkujte uživateli davidmW141EB.
Recenzováno: 7. listopadu 2016

Příjemná hotelová restaurace se zajímavým interiérem. Mají na výběr také vegetariánská jídla, pochutnali jsme si. Obsluha byla všímavá a profesionální.

Datum návštěvy: listopad 2016
Poděkujte uživateli HandT2016.
Recenzováno: 30. března 2016

Zatím se mi nikdy nestalo, že by mi nějaká restaurace zrušila již potvrzenou rezervaci, Palazzo je první, s vysvětlením, že mají uzavřenou společnost. Dokázal bych to pochopit, kdyby vše proběhlo s dostatečným předstihem, ale pokud rezervaci udělám 29.3. dopoledne na večer 30.3. a ráno mi přijde zpráva, že má rezervace byla restaurací zrušena, tak jsem velmi nepříjemně překvapen. Z tohoto důvodu nemohu jinak, než ostatní varovat před podobným překvapením.
Pavel Maňas

Datum návštěvy: březen 2016
1  Poděkujte uživateli Pavel M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Palazzo Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Palazzo Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!