“Paladeo”

Č. 589 z 1 051 Restaurace v Brně
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 20. října 2016

Dvakrát jsem chtěl využít na pozdní oběd i s obchodními přátely. Parkování za mě ne příliš dobře vyřešeno. Kartičky na výjezd a ne moc ochota je řešit. Ze dvou návštěv jsem měl jídlo jen jednou. Po druhé jsme po 40ti minutách odešli, neobdrželi jsme ani jídelní lístek ani pití a ani servis. Jídlo dražší standart nic extra. Není nutné se tady zastavit, jsou lepší restaurace s lepším servis a lepším přístupem.

Datum návštěvy: květen 2016
1  Poděkujte uživateli Gurmanies.

Recenzováno: 13. října 2016

Paladeo dlouho platilo za restauraci, kde je cena meníček oproti konkurenci v okolí sice mírně vyšší, ale kvalita jídla to bohatě vyvažuje. Bohužel, zatímco ceny mají mírně stoupající tendenci, kvalita průměrných meníček postupně upadá a tak, když jsou konkurenční podniky přeplněné k prasknutí, Paladeo zeje prázdnotou. Ona totiž "UHO" jako ze školní jídelny za těch 120,- opravdu nestojí. Škoda...

Datum návštěvy: říjen 2016
Poděkujte uživateli lyon667.
Recenzováno: 8. ledna 2016 prostřednictvím mobilu

Velmi stručně řečeno
Personál působil velmi odtažitě - 50%
Kvalita jídla byla dostačující - 60%
Rychlost přípravy byla průměrná, něco kolem 30 minut, přitom zde bylo 7 lidi včetně mě.
Ceny jsou mírně vyšší, než bych za jídlo takovéto kvality očekával.
Mé celkové hodnocení jsou proto "jen" 3 hvězdičky.

Datum návštěvy: listopad 2015
Poděkujte uživateli Dominik Z.
Recenzováno: 18. února 2016

Datum návštěvy: prosinec 2015
Recenzováno: 14. října 2015

Datum návštěvy: září 2015

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Paladeo, si také prohlíželi

Už jste navštívili Paladeo? Sdílejte své zkušenosti!