Hlavní náměstí aneb procházka kouzelnými uličkami starého města a v centru historického Brna.

Brno je pro mě městem pozoruhodné architektury, významných historických pamětihodnost. Namesti... přečíst další informace

Recenzováno: 17. května 2020
michaelbC5877UK
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Česká republika
Skvělé místo

Recenzováno: 9. prosince 2019
Karel K
Karlovy Vary, Česká republika

Recenzováno: 9. prosince 2019

Náměstí samo o sobě není žádný unikát a nic zvláštního. Jeho kouzlem ale je místo setkávání místních obyvatel. Během adventního víkendu, co jsem Brno navštívil, to tu neskutečně skvěle žilo.

Datum zážitku: prosinec 2019
14  Poděkujte uživateli Karel K.
Recenzováno: 18. října 2019

Moc se to nelíbilo, náměstí je strašně betonové. A kulička nám nevypadla. Nakonec nás postříkala jen fontána.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli JanPazdera9.
Recenzováno: 17. října 2019

Tohle místo navštěvuji moc ráda, od něj je skoro vše kousek pěšky a když ne pěšky, tak šalinou :) prostě pecka..

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Nela P.
Recenzováno: 9. října 2019

Ráda se procházím po Brně a vždycky objevím nějakou zajímavost nebo památku. Náměstí Svobody, Brněnský orloj nebo morový sloup.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Blanka K.
Recenzováno: 6. října 2019

Toto známé náměstí nás překvapilo tím ,že ani jako náměstí nevypadá a je malé-v televizi vypadá podstatně lépe.Nevím co na něm hodnotit

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli camrakj.