“Nikdy víc ”

Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Nedoporučuji . Bylo nás šest a chtěli jsme na večeři . Uvnitř prázdno . Večer hlásili silný déšť a bouřky a ty pak také byly, tak jsme chtěli rovnou dovnitř. Ani jeden stůl nebyl obsazeny . Všichni byli venku. Personal nás nechtěl uvnitř posadit . Pak jen v horní části , ale jen když si sedneme dva a čtyři . Poprosili jsme je, aby nám vytvořili šest míst a srazili stůl ev. přidali židle. Ne nelze . Proste chtěli , aby všichni seděli venku na jednom místě . Ani na bar jsme nesměli . Neochota a vůbec nezájem o kšeft . Opakovali jsme , ze jdeme i na večeři a posedět na cely večer .Nechápu . Šli jsme kousek dal do jiné restaurace na Hlinkach Železná růže. Skvělý a ochotný
personal a vše jde a srazit stůl nebyl problém . A kuchyně výborná .

Poděkujte uživateli yv0nak.

Recenzováno: 29. června 2019

V restauraci jsme se zastavili na rodinny obed. Objednali jsme si zelnacku ve ktere na misto smrkovych hribu byly zampiony(viz foto). V hlavnim jidle poke bowl byl na misto avizovanych sojovych bobu bob konsky (viz foto) a toskansky salat neobsahoval parmazan.
Je to snaha restaurace usetrit na zakaznikovi nebo jen nezkusenost kuchare?
Obsluha se ani nenamahala roznaset jidlo zprava a po pozadani zda by se mohli prestat naklanet s talirem pres stul se citila dotcene.
Na dotaz co obsahuje jidlo, ktere nema v menu uvedene slozeni - poke bowl jsem dostala odpoved, ze oni to nevari, ale nosi. Nakonec jsme se vsak domluvili, ze se zeptaji v kuchyni ;-)
Obsazenost restaurace minimalni.
Dovedu si predstavit, ze zastavit se zde "na jedno" muze byt prijemne, vice bych ale neocekavala.

Datum návštěvy: červen 2019
1  Poděkujte uživateli Katerina B.
Recenzováno: 6. června 2019 prostřednictvím mobilu

Navštěvuji tuto restauraci již dlouho, bohužel kvalita má sestupnou tendenci. Limonády pouze barevný cukr, burger houska naprosto studená. Obsluha byla taky vlažná. Příště jdu jinam.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Roman K.
Recenzováno: 14. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Najít v neděli v Brně normální restauraci na normální český oběd je téměř neřešitelné. Tady se restaurace tvářila, že snad....
Otevřeno měla jen pivnice, ale kuchyň mají společnou. Víkendová nabídka prý byla vyprodaná už v sobotu, tak z jídelního listku. První šok! Ceny jak v Interhotelu. Dala jsem si guláš- byl nejlevnější, 158Kc.
Psaná byla porce 200g. To nesmím, můžu dostat poloviční? Ne! Vzápětí jsem pochopila, těch 200g masa byly 4 malé čtverečky dost tuhého masa. Při placení byl druhý šok, když ke 4 kouskům masa za 158Kc naúčtovali 4 knedlíky za 40 Kč, takže za 200Kc celkem malá a běžná porce. Na pražských Hradčanech jsem jedla levněji. Chceme platit kartou- nejde to, od včerejška to visí na dveřích (neviselo). Takže, nikdy více!!!! Nikdo z nás!

Datum návštěvy: duben 2019
1  Poděkujte uživateli Alena D.
Recenzováno: 9. dubna 2019

Dobré místo na posezení s přáteli. Čepují zde výborné pivo z tanku, mají velký výběr zajímavých piv. Vaří docela dobře a poměrně rychle. Obsluha je velmi ochotná. Prostředí je zajímavé a moderní. Za zmínku stojí i sezonní akce (např. "Zelené pivo na Sv. Patrika). Ceny jsou vyšší, ale odpovídají kvalitě.

Hlavní kámen úrazu je, že nejde platit kartou. Takže hotovost s sebou ;)

Datum návštěvy: duben 2019
1  Poděkujte uživateli Michal K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pivovarská Starobrno, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pivovarská Starobrno? Sdílejte své zkušenosti!