“Dalo se”

Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Restaurace trochu chaotická, obsluha proměnlivá. Měli jsme raut, jídlo bylo dobré, ale různé kvality. Museli jsme čekat než jsme si směli vzít. Takový průměr.

Poděkujte uživateli Bekulin.

Recenzováno: 21. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Chodíme sem rádi na obědy. Vaří moc dobře. Mají tady skvělou kachnu se zelím a zelňačku. Jsme zde vždy spokojení.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli I6903FFlucaz.
Recenzováno: 21. září 2019

Hrůza! Bohužel, ale více jak 40 minut čekání na jídlo z denni nabídky je opravdu neúnosné, i když pivo je ok, tak tohle se nedá tolerovat! A ještě navíc se vrchní tváří, že on za nic nemůže a svádí zpoždění na kuchyň. Už nikdy víc!

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Brněnský antidi... B.
Recenzováno: 8. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Nedoporučuji . Bylo nás šest a chtěli jsme na večeři . Uvnitř prázdno . Večer hlásili silný déšť a bouřky a ty pak také byly, tak jsme chtěli rovnou dovnitř. Ani jeden stůl nebyl obsazeny . Všichni byli venku. Personal nás nechtěl uvnitř posadit . Pak jen v horní části , ale jen když si sedneme dva a čtyři . Poprosili jsme je, aby nám vytvořili šest míst a srazili stůl ev. přidali židle. Ne nelze . Proste chtěli , aby všichni seděli venku na jednom místě . Ani na bar jsme nesměli . Neochota a vůbec nezájem o kšeft . Opakovali jsme , ze jdeme i na večeři a posedět na cely večer .Nechápu . Šli jsme kousek dal do jiné restaurace na Hlinkach Železná růže. Skvělý a ochotný
personal a vše jde a srazit stůl nebyl problém . A kuchyně výborná .

Poděkujte uživateli yv0nak.
Recenzováno: 29. června 2019

V restauraci jsme se zastavili na rodinny obed. Objednali jsme si zelnacku ve ktere na misto smrkovych hribu byly zampiony(viz foto). V hlavnim jidle poke bowl byl na misto avizovanych sojovych bobu bob konsky (viz foto) a toskansky salat neobsahoval parmazan.
Je to snaha restaurace usetrit na zakaznikovi nebo jen nezkusenost kuchare?
Obsluha se ani nenamahala roznaset jidlo zprava a po pozadani zda by se mohli prestat naklanet s talirem pres stul se citila dotcene.
Na dotaz co obsahuje jidlo, ktere nema v menu uvedene slozeni - poke bowl jsem dostala odpoved, ze oni to nevari, ale nosi. Nakonec jsme se vsak domluvili, ze se zeptaji v kuchyni ;-)
Obsazenost restaurace minimalni.
Dovedu si predstavit, ze zastavit se zde "na jedno" muze byt prijemne, vice bych ale neocekavala.

Datum návštěvy: červen 2019
1  Poděkujte uživateli Katerina B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pivovarská Starobrno, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pivovarská Starobrno? Sdílejte své zkušenosti!