Tripadvisor

Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Ačkoliv jsem skoro z Prahy a blíž to mám do Plzně, Starobrno medium mi opravdu chutná A jinak příjemné prostředí, milá obsluha a fantastické jídlo. Určitě si ještě někdy výlet z Prahee udělám

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli Turboyeti220.

Recenzováno: 7. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Jestli Starobrno, tak v pivovarske. Jidlo mirne drazsi, ale dobre, prostredi zajimave, atmosfera vyborna.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Spacedave.
Recenzováno: 28. listopadu 2019

Moc příjemný starší číšník, který nás obsluhoval 19.11.
Jídlo (burger) bylo skvělé a atmosféra taky. Ráda se sem zase vrátím.

Poděkujte uživateli nepredvidatelna.
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Restaurace trochu chaotická, obsluha proměnlivá. Měli jsme raut, jídlo bylo dobré, ale různé kvality. Museli jsme čekat než jsme si směli vzít. Takový průměr.

Poděkujte uživateli Bekulin.
Recenzováno: 21. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Chodíme sem rádi na obědy. Vaří moc dobře. Mají tady skvělou kachnu se zelím a zelňačku. Jsme zde vždy spokojení.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli I6903FFlucaz.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pivovarská Starobrno, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pivovarská Starobrno? Sdílejte své zkušenosti!