“Výborné jídlo, vstřícný personál.”

Pivovarská Starobrno
Č. 18 z 1 132 Restaurace v Brně
Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Výborné jídlo, vstřícný personál. Návštěvu jsme si moc užili. Restauraci doporučuji, určitě jsme zde nebyli naposledy.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli nikyy00.

Recenzováno: 27. června 2020

Vydali jsme se na řecký večer. Volala jsem si předem, ale kapacita míst již byla obsazena. Bylo mi však řečeno, že můžeme přijít i tak. A tak jsme přišli, ale zřejmě naposled!!! Personál arogantní, nepříjemný. Chtěli jsme si sednout na 15 min do začátku rezervace s tím, že jakmile přijdou hosté, zvednene se. Rezervace byla od 18.h. My přišli v 17:45h. Velmi nevybíravě nám bylo řečeno,že si určitě nesednene, že to servírku nezajímá, že ještě není čas rezervace, stůl je prostě zarazervovaný a hotovo
Volné stoly se stáním zase sloužily jako odkládací prostor.
Nepochopím, jak podnik s takovými lidmi může vydělávat....

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli PetSpir.
Recenzováno: 3. června 2020

Jídlo moc dobré, interiér vnitřku taktéž. Bohužel to vše je k ničemu, pokud je personál nepříjemný a arogantní. Je mi líto, ale na toto místo se už z principu nevrátím. Sice zde nemusí být celý personál špatný, ale myslím, že velmi „milý“ vysoký černovlasý pán zbytečně odrazuje spustu návštěvníků. Škoda, protože jinak by byl podnik moc fajn. :(

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli 624veronikab.
Recenzováno: 4. února 2020 prostřednictvím mobilu

Ačkoliv jsem skoro z Prahy a blíž to mám do Plzně, Starobrno medium mi opravdu chutná A jinak příjemné prostředí, milá obsluha a fantastické jídlo. Určitě si ještě někdy výlet z Prahee udělám

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli Turboyeti220.
Recenzováno: 7. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Jestli Starobrno, tak v pivovarske. Jidlo mirne drazsi, ale dobre, prostredi zajimave, atmosfera vyborna.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Spacedave.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pivovarská Starobrno, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pivovarská Starobrno? Sdílejte své zkušenosti!