“Trvale udržitelný rozvoj”

Vegalité
Č. 31 z 1 022 Restaurace v Brně
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 25. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

V této restauraci jsme nebyli poprvé. Prostředí docela příjemné, čisté a to včetně toalet. Obsluha nás zaregistrovala za pár chvil, objednali jsme si. Po chvilce jsme dostali nápoje, za cca 15 minut i jídlo. Porce standartní, provedení a ochu/dochu-cení vegejídel rovněž. Nicméně jsme se s chutí najedli a posíleni vyrazili na další procházku za poznáním.. Do Vegalité se rádi vrátíme!

1  Poděkujte uživateli Veggie-love-planet.

Recenzováno: 27. března 2018

Naprosto bezkonkurenčně nejlepší vegetariánské/veganské jídlo za bezkonkurenční cenu v Brně. Výborné meníčka. Všechno jídlo co jsem kdy zde měla, bylo úžasné. Navštěvuji cca 2x týdně. Pro mě docela mínus z hlediska obsluhy. Je to tu jak na houpačce. Jednou rychlá a usměvavá obsluha. Podruhé protivná a trvá jí 10 minut, než k vám dojdou pro objednávku a přitom v restauračce sedí dva lidé. Bohužel ta pomalejší varianta převládá tak z 70ti procent. Prostě dle nálad slečen. Jednou to bylo až tak zlé, že jsem prostě odmítla dát spropitné a slečna se teda docela zarazila, že jsem po ní chtěla vrátit cca 8 Kč.

Poděkujte uživateli Anna O.
Jiřina V, Vlastník v zařízení Vegalité, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. března 2018

Díky. Zamakáme na tom

Recenzováno: 22. března 2018

Do této restaurace mě vzala kamarádka nevegetariánka, což je co říct. Měla jsem problém si vybrat, jelikož nabídka jídel byla opravdu obsáhlá. Nejsem fanda vege stylu vaření "poďme nahrazovat klasická masová jídla sojovými alternativami", což se tady jede ve velkém (svíčková, guláš, plněné knedlíky, čína atd.) - povětšinou s robi masem,ale mají i pouze zeleninová jídla jako lasagne, musaku nebo testoviny a saláty. Na své si příjde opravdu každý..nakonec jsme sáhli ze zvědavosti po těchto "klasikách" :bramborák se směsí, svíčková a halušky se špenátem..každé jídlo bylo výborně dochucené, porce pořádné a za hodně slušný peníz! Až na to prostředí, které působí spíš jako klasická sklepová pivnice nižší kategorie než vege restaurace, jsem byla nadšená. Ale určitě zajímavé místo a to jídlo stojí za to! :)

Poděkujte uživateli Kamilienzie.
Jiřina V, Vlastník v zařízení Vegalité, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. března 2018

Děkujeme za recenzi. Jsme neformální restaurace s hudebnim klubem a koncerty, proto tedy i poloha v suterenu a celkova undergroundova vizáž :-)

Recenzováno: 5. února 2018

Skvělý podnik s rozmanitou nabídkou vegetariánských jídel, především doporučuji denní meníčka podávaná do 14:00 hodin, která se v nabídce málokdy opakují a nabízí nezvyklé kombinace chutných pokrmů. Vyzdvihuji především kvalitní úpravu bezmasých jídel a slušné porce.

Poděkujte uživateli Adéla P.
Jiřina V, Generální ředitel v zařízení Vegalité, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. února 2018

Děkujeme mnohokrát za pěknou recenzi.

Recenzováno: 9. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Jídlo je velice chutné v porovnání s ostatními vegetariánskými jídly, škoda jen že je tu velice pomalá obsluha a prostředí tomu nepřidá.

Poděkujte uživateli Jarek H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Vegalité, si také prohlíželi

Už jste navštívili Vegalité? Sdílejte své zkušenosti!