“Zklamani”

Vegalité
Č. 32 z 1 147 Restaurace v Brně
Kuchyně: Česká
Recenzováno: před 6 dny prostřednictvím mobilu

Chtel jsem vyzkouset tuto restauraci po precteni kladnych recenzi. Bohuzel jsem byl zklaman jiz pri vstupu. Vypada to jako putika (coz by az tak nevadilo). Po sednuti jsme cekali cca 15 minut na jidelni listek, po obslouzeni hostu, kteri prisli po nas, jsem se zvedl a pro jidelni listek si zasel sam. Dostal jsem ho od obsluhy, ktera se ani nijak neomluvila. Objednali jsme si. Po asi 30 minutach cekani na jidlo (hoste, kteri prisli po nas uz jidlo meli) mi prisla servirka oznamit, ze nemaji chleba, jestli topinku muze udelat z bulky. Souhlasil jsem, i kdyz jsem mel chut na pravou topinku. Po dalsich 10 minutach jidlo prinesly a pritelovi oznamili, ze kucharka uz nemela kesu, tak tam dala arasidy. Bohuzel bramborove platky byly presolene. Celkove velke zklamani. Uz do teto restaurace nikdy nepujdeme. Dal jsem 2 body pouze za to, ze je to vege restaurace, coz je mi sympaticke.

Poděkujte uživateli bobbenicek.

Recenzováno: 15. července 2019 prostřednictvím mobilu

Do restaurace chodím velmi ráda; ať už na menu či na posezení s přáteli u dobrého jídla. Obsluha skvělá a ceny vynikající. Doporučuji.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli barca144.
Recenzováno: 22. března 2019 prostřednictvím mobilu

Podnik sme navstivili, pri prilezitosti,kdy jsem chtel svoji pritelkyni potvat na veceri a prekvapit ji,jelikoz je vegetarianka. Kdyz sme dosli, po 10 min prisla servirka s objednali sme si 2 sklenky vina a poprosili o jidelni listek. Jidelnk listek nam donesla, a ani po 45 min si nas nikdo nevsiml. Vino sme nedostali a ani sme nemeli snaci si objednat jidlo. Servirky nahlas pousteli hudbu, tancovali s muzi a nahlas zpivali, falesne a velice trapne. Modrovlasa servirka se na nas divala, a i predto nedosla. Majitel, ci provozovatel podniku by se nad sebou mel vazne zamyslet,jaky personal zamestnava, protoze takove neschopne zamestnance by uvitalo smad jen Uklidova Četa mesta Brna. Totalni zklamani, a zkazenej cely den!!!!

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Camper590874.
Recenzováno: 14. srpna 2018

Výborné jídlo, především robi burger a guláš, na který s přítelem, jakožto vegetariáni, jdeme vždy, když přijedu do Brna. Do jiné restaurace nechodíme. Jelikož nejsem fanoušek různých zdravých jídelen, kde za vysokou cenu dostanu jídlo úplně bez chuti, které mě navíc vůbec nezasytí, na Vegalité nedáme dopustit. Spousta veganů nesnáší náhražky klasických jídel, mně to naopak přijde skvělé, protože si nemusím odpírat nic, co jsem jedla dřív. Ve Vegalité si můžete pochutnat na "klasických" jídlech i burgerech a spoustě dalšího. Příprava je rychlá, porce dostatečná navíc za nízké ceny. Chodíme vždy večer a v nekuřácké část máme většinou soukromí. Co by se dalo zlepšit je určitě prostředí a obsluha je občas pomalá, ale není to nic, co by nás odradilo.

Datum návštěvy: srpen 2018
2  Poděkujte uživateli _zuz_118.
Recenzováno: 12. června 2018

Šla jsem na doporučení, že tu skvěle vaří. Mé očekávání bylo vegetariánské jídlo, kde si určitě potrpí na kvalitě, chuti, že to možná bude trochu hipsterské, snad nějaké lokální potraviny... Při vstupu mě zarazil typický pach z fritovacího oleje, kdy děláte hranolky za hranolkami a už to mě začalo trochu odrazovat. Každopádně jsem doufala, že jídlo bude i tak super. Dali jsme si něco z meníčka a opravdu zklamání. Dostala jsem jiné jídlo, než jsem si objednala (minimálně rýži vyměnili za hranolky). Než jsem si já sama uvědomila, že jídlo vůbec neodpovídá popisu, už jsem měla část snězenou, tak jsem to neřešila. To se asi občas stane, že dojde k omylu... Ovšem celkově, jídlo vypadalo a taky chutnalo, jako kdybych přišla do obrovské závodní jídelny. A zdaleka podobně vypadaly i talířky ostatních lidí... Třeba jsem natrefila jen na nějaký špatný den. Ovšem poházené papíry s nabídkami jídel mi na kráse jídelního stolu taky moc nepřidaly. I vzhledem k tomu, že některé tyto papíry už byly značně opotřebované.

Jestli tam ještě někdy zavítám, tak si to budu muset velmi dlouho rozmýšlet. Na obhajobu, aspoň to pivo bylo dobré :)

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli ockulara.
Jiřina V, Vlastník v zařízení Vegalité, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. června 2018

Dobrý den, díky za návštěvu! Vaše nespokojenost nás samozřejmě mrzí... Neustále někde píši, že jídlo v restauraci je třeba reklamovat v okamžiku, kdy se domníváte, že někde něco není v pořádku a naprostá většina restaurací se Vám pokusí vyjít vstříc. Byly by jinak sami proti sobě. Psát následně recenze o tom, že jste dostala jiné jídlo, než jste si objednala, mi už přijde dost neefektivní (pro Vás) a nefér (pro nás). Důležité je též zmínit to, že jste si dala denní menu za 89 (!) a to pravděpodobně včetně polévky. Pokud budete mít někdy chuť, stavte se třeba na pokrm z nabídky jídelního lístku, snad nebudete litovat ;-) Mějte se hezky!

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Vegalité, si také prohlíželi

Už jste navštívili Vegalité? Sdílejte své zkušenosti!