Tripadvisor

“Nejlepší veg jídlo v Brně”
Recenze Vegalité

Vegalité
Č. 22 z 1 149 Restaurace v Brně
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 18. října 2019 prostřednictvím mobilu

Meničko i s polívkou a vodou za stovku, rychlá a milá obsluha a výborné vegetariánské a veganské jídlo (některé pokrmy jsou i bezlepkové). Chodím sem skoro každý den a nemám co vytknout.

Poděkujte uživateli BabuVe5.

Recenzováno: 16. srpna 2019

Super boží místo! Mám to tu moc ráda ♥️ chutné jídlo, skvělá polední meníčka a vždy milá obsluha všem doporučuji

Poděkujte uživateli Sandra A.
Recenzováno: 14. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Chtel jsem vyzkouset tuto restauraci po precteni kladnych recenzi. Bohuzel jsem byl zklaman jiz pri vstupu. Vypada to jako putika (coz by az tak nevadilo). Po sednuti jsme cekali cca 15 minut na jidelni listek, po obslouzeni hostu, kteri prisli po nas, jsem se zvedl a pro jidelni listek si zasel sam. Dostal jsem ho od obsluhy, ktera se ani nijak neomluvila. Objednali jsme si. Po asi 30 minutach cekani na jidlo (hoste, kteri prisli po nas uz jidlo meli) mi prisla servirka oznamit, ze nemaji chleba, jestli topinku muze udelat z bulky. Souhlasil jsem, i kdyz jsem mel chut na pravou topinku. Po dalsich 10 minutach jidlo prinesly a pritelovi oznamili, ze kucharka uz nemela kesu, tak tam dala arasidy. Bohuzel bramborove platky byly presolene. Celkove velke zklamani. Uz do teto restaurace nikdy nepujdeme. Dal jsem 2 body pouze za to, ze je to vege restaurace, coz je mi sympaticke.

Poděkujte uživateli bobbenicek.
Recenzováno: 15. července 2019 prostřednictvím mobilu

Do restaurace chodím velmi ráda; ať už na menu či na posezení s přáteli u dobrého jídla. Obsluha skvělá a ceny vynikající. Doporučuji.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli barca144.
Recenzováno: 14. srpna 2018

Výborné jídlo, především robi burger a guláš, na který s přítelem, jakožto vegetariáni, jdeme vždy, když přijedu do Brna. Do jiné restaurace nechodíme. Jelikož nejsem fanoušek různých zdravých jídelen, kde za vysokou cenu dostanu jídlo úplně bez chuti, které mě navíc vůbec nezasytí, na Vegalité nedáme dopustit. Spousta veganů nesnáší náhražky klasických jídel, mně to naopak přijde skvělé, protože si nemusím odpírat nic, co jsem jedla dřív. Ve Vegalité si můžete pochutnat na "klasických" jídlech i burgerech a spoustě dalšího. Příprava je rychlá, porce dostatečná navíc za nízké ceny. Chodíme vždy večer a v nekuřácké část máme většinou soukromí. Co by se dalo zlepšit je určitě prostředí a obsluha je občas pomalá, ale není to nic, co by nás odradilo.

Datum návštěvy: srpen 2018
2  Poděkujte uživateli _zuz_118.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Vegalité, si také prohlíželi

Už jste navštívili Vegalité? Sdílejte své zkušenosti!