Tripadvisor

Vegalité
Č. 22 z 1 149 Restaurace v Brně
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 5. prosince 2019

Chodím do V na obědy již několik let a naprostá spokojenost. Jídlo je chutné i dobře vypadá. Zdroj ingrediencí nevím, ale doufám ve kvalitu :-)

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli TidO8.

Recenzováno: 18. října 2019 prostřednictvím mobilu

Meničko i s polívkou a vodou za stovku, rychlá a milá obsluha a výborné vegetariánské a veganské jídlo (některé pokrmy jsou i bezlepkové). Chodím sem skoro každý den a nemám co vytknout.

Poděkujte uživateli BabuVe5.
Recenzováno: 16. srpna 2019

Super boží místo! Mám to tu moc ráda ♥️ chutné jídlo, skvělá polední meníčka a vždy milá obsluha všem doporučuji

Poděkujte uživateli Sandra A.
Recenzováno: 14. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Chtel jsem vyzkouset tuto restauraci po precteni kladnych recenzi. Bohuzel jsem byl zklaman jiz pri vstupu. Vypada to jako putika (coz by az tak nevadilo). Po sednuti jsme cekali cca 15 minut na jidelni listek, po obslouzeni hostu, kteri prisli po nas, jsem se zvedl a pro jidelni listek si zasel sam. Dostal jsem ho od obsluhy, ktera se ani nijak neomluvila. Objednali jsme si. Po asi 30 minutach cekani na jidlo (hoste, kteri prisli po nas uz jidlo meli) mi prisla servirka oznamit, ze nemaji chleba, jestli topinku muze udelat z bulky. Souhlasil jsem, i kdyz jsem mel chut na pravou topinku. Po dalsich 10 minutach jidlo prinesly a pritelovi oznamili, ze kucharka uz nemela kesu, tak tam dala arasidy. Bohuzel bramborove platky byly presolene. Celkove velke zklamani. Uz do teto restaurace nikdy nepujdeme. Dal jsem 2 body pouze za to, ze je to vege restaurace, coz je mi sympaticke.

Poděkujte uživateli bobbenicek.
Recenzováno: 15. července 2019 prostřednictvím mobilu

Do restaurace chodím velmi ráda; ať už na menu či na posezení s přáteli u dobrého jídla. Obsluha skvělá a ceny vynikající. Doporučuji.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli barca144.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Vegalité, si také prohlíželi

Už jste navštívili Vegalité? Sdílejte své zkušenosti!