“Fajn vege restaurace”

Kuchyně: Středovýchodní
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 18. května 2017 prostřednictvím mobilu

Obsluha skvělá, poradí s výběrem. Prostředí pěkné, čisté a voní po všem tom koření :-) Jídlo moc dobré. Nabídka široká. I jako masožravec si pochutnáte.

Poděkujte uživateli Veronika M.

Recenzováno: 27. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Sympatická obsluha, jídlo pro vegany, dobrá cena, nečekáte, za mne paráda :-)
Po cestě po Brně super objev, doporučuji zastavit se na oběd :)

Poděkujte uživateli KlaryssaL.
Recenzováno: 3. února 2017

Skvělá atmosféra, krásné prostředí, nejlepší jídlo. vždy si zde pochutnáme jak s vegetariány nebo nevegetariány. Pri nás nejlepší restaurace v Brně, jinam už skoro nechodíme. nejlepší falafel co jsem zatím v brně objevila.

Poděkujte uživateli Michaela H.
Recenzováno: 14. ledna 2016

Chodím zde na obědová meníčka a vždycky si moc pochutnám. Jedna z nejlepších restaurací v Brně s veganským a vegetariánským jídelníčkem.

Poděkujte uživateli magdalenaondra.
Recenzováno: 12. ledna 2016

Na jídelním lístku je velký výběr vegetariánských a veganských jídel, což je dost možná i slabina podniku. Hlavní chod, který jsem si vybrala, neměli. Snadno jsem našla alternativu, ale měla jsem pocit, že to vytáhli z lednice, nikoli čerstvě připravili. Objednali jsme si čtyři předkrmy, z nichž některé byly dipy a obsluha nám k tomu ani nenabídla chléb/pečivo (předpokládali jsme, že za 45,- Kč k malému kopečku pálivého dipu dostaneme i něco, čím ho jíst). Jinak bylo jídlo v pořádku a vcelku chutné. Podniku by slušelo zredukovat jídelní lístek na pár čerstvých položek. Vhodné spíše na neformální oběd s veg přáteli.

Poděkujte uživateli HandT2016.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kupe, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kupe? Sdílejte své zkušenosti!