“Technické muzeum - zábava pro malé i velké”

Technické muzeum v Brně
Č. 4 z 137 aktivity v Brně
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 30. července 2017

Brněnské technické muzem mě velmi příjmně překvapilo. Spousta zajímavých exponátů, zejména v odd. počítačů. Nyní ještě probíhá výstava o Himaláji. Hlavně doporučuji hravou hernu v nejvyšším patře!

Poděkujte uživateli Jan S.

Recenzováno: 25. července 2017

Technické muzeum sídlí v moderní budově, je výborně dostupné tramvají. Nyní je v podstatné části interaktivní výstava o Himaláji a okolí, nádherné fotografie, tibetské zvonky, 3D kino, zrcadlová chodba evokující nekonečno, hudba. Opravdu super. V další části je technická herna, kde si můžete na vlastní kůži vyzkoušet několik docela zajímavých pokusů zejména fyzikálních, velmi zábavné.

Poděkujte uživateli David H.
Recenzováno: 21. července 2017 prostřednictvím mobilu

Dobrý to bylo ale nedoporučuji výstavu Magické Himálaje nejvíc se mi líbila výstava o vodních kolech

1  Poděkujte uživateli ShukolAgent 3.
Recenzováno: 13. července 2017

V muzeu se nám velmi líbilo, je to zajímavé místo. Přejeme vám, abyste měli takový štěstí jako my, co jsme mohli slyšet flašinet a hrací skříně díky pánovi z personálu, který je do toho tak zapálený, že nám to spustil a dokonce na jeden sám zahrál! Opravdu zážitek, který se tu popsat nedá, to musíte zažít ;) Dále doporučujeme "hernu" s pokusy, my jsme se vyřádili jako děti :)

Poděkujte uživateli Barca_Honzik.
Recenzováno: 22. června 2017

Rozhodně doporučuji navštívit, muzeum je pro všechny věkové kategorie, dětem se zde opravdu líbilo a určitě se sem ještě ěkdy rádi podíváme

1  Poděkujte uživateli LadaNovak.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Technické muzeum v Brně, si také prohlíželi

Už jste navštívili Technické muzeum v Brně? Sdílejte své zkušenosti!