Technické muzeum v Brně
Č. 4 z 98 zařízení v kategorii aktivity – Brno
Dnes otevřeno: Zavřeno
Skvělé místo na výstavy

Dobré parkování v přilehlých uličkách. Velký prostor pro výstavy i při značné návštěvnosti se to... přečíst další informace

Recenzováno: včera
zeptejsefilipa
Budapešť, Maďarsko
Skvěle strávený den

V Technickém muzeu jsme strávili téměř celý den. Jsme rodina s třemi kluky a to bylo něco pro ně... přečíst další informace

Recenzováno: 14. července 2018
jan C

Recenzováno: 1. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Je to přesně tak, dcera to tady opravdu neocenila, ale hošíci byli nadšení. Navíc jako doplněk fyziky na ZŠ, velmi dobré.

Poděkujte uživateli 279jirkav.
Recenzováno: 30. července 2017

Brněnské technické muzem mě velmi příjmně překvapilo. Spousta zajímavých exponátů, zejména v odd. počítačů. Nyní ještě probíhá výstava o Himaláji. Hlavně doporučuji hravou hernu v nejvyšším patře!

Poděkujte uživateli Jan S.
Recenzováno: 25. července 2017

Technické muzeum sídlí v moderní budově, je výborně dostupné tramvají. Nyní je v podstatné části interaktivní výstava o Himaláji a okolí, nádherné fotografie, tibetské zvonky, 3D kino, zrcadlová chodba evokující nekonečno, hudba. Opravdu super. V další části je technická herna, kde si můžete na vlastní kůži vyzkoušet několik docela zajímavých pokusů zejména fyzikálních, velmi zábavné.

Poděkujte uživateli David H.
Recenzováno: 21. července 2017 prostřednictvím mobilu

Dobrý to bylo ale nedoporučuji výstavu Magické Himálaje nejvíc se mi líbila výstava o vodních kolech

1  Poděkujte uživateli Kosumos.
Recenzováno: 13. července 2017

V muzeu se nám velmi líbilo, je to zajímavé místo. Přejeme vám, abyste měli takový štěstí jako my, co jsme mohli slyšet flašinet a hrací skříně díky pánovi z personálu, který je do toho tak zapálený, že nám to spustil a dokonce na jeden sám zahrál! Opravdu zážitek, který se tu popsat nedá, to musíte zažít ;) Dále doporučujeme "hernu" s pokusy, my jsme se vyřádili jako děti :)

Poděkujte uživateli Barca_Honzik.