“Technické muzeum v Brně”

Technické muzeum v Brně
Č. 4 z 137 aktivity v Brně
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 24. srpna 2017

Technické muzeum mě nelákalo, ale nalákali mě sem moji dva kluci, vnuci. A jejich nadšení pak nadchlo i mě. Výborný doplněk učiva do školy a výborný program pro kluky při deštivém dnu.

1  Poděkujte uživateli Věra H.

Recenzováno: 1. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Je to přesně tak, dcera to tady opravdu neocenila, ale hošíci byli nadšení. Navíc jako doplněk fyziky na ZŠ, velmi dobré.

Poděkujte uživateli Jirka V.
Recenzováno: 30. července 2017

Brněnské technické muzem mě velmi příjmně překvapilo. Spousta zajímavých exponátů, zejména v odd. počítačů. Nyní ještě probíhá výstava o Himaláji. Hlavně doporučuji hravou hernu v nejvyšším patře!

Poděkujte uživateli Jan S.
Recenzováno: 25. července 2017

Technické muzeum sídlí v moderní budově, je výborně dostupné tramvají. Nyní je v podstatné části interaktivní výstava o Himaláji a okolí, nádherné fotografie, tibetské zvonky, 3D kino, zrcadlová chodba evokující nekonečno, hudba. Opravdu super. V další části je technická herna, kde si můžete na vlastní kůži vyzkoušet několik docela zajímavých pokusů zejména fyzikálních, velmi zábavné.

Poděkujte uživateli David H.
Recenzováno: 21. července 2017 prostřednictvím mobilu

Dobrý to bylo ale nedoporučuji výstavu Magické Himálaje nejvíc se mi líbila výstava o vodních kolech

1  Poděkujte uživateli ShukolAgent 3.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Technické muzeum v Brně, si také prohlíželi

Už jste navštívili Technické muzeum v Brně? Sdílejte své zkušenosti!