Technické muzeum v Brně
Č. 4 z 98 zařízení v kategorii aktivity – Brno
Skvělé místo na výstavy

Dobré parkování v přilehlých uličkách. Velký prostor pro výstavy i při značné návštěvnosti se to... přečíst další informace

Recenzováno: před 5 dny
zeptejsefilipa
Brno, Česká republika
Skvěle strávený den

V Technickém muzeu jsme strávili téměř celý den. Jsme rodina s třemi kluky a to bylo něco pro ně... přečíst další informace

Recenzováno: 14. července 2018
jan C

Recenzováno: 31. srpna 2017

Velmi dobře poskládané expozice - mělo by navštívit každé dítě školou povinné a to i klidně několikrát v různém věku.

Datum zážitku: únor 2017
Poděkujte uživateli radhol.
Recenzováno: 24. srpna 2017

Technické muzeum mě nelákalo, ale nalákali mě sem moji dva kluci, vnuci. A jejich nadšení pak nadchlo i mě. Výborný doplněk učiva do školy a výborný program pro kluky při deštivém dnu.

Datum zážitku: květen 2017
1  Poděkujte uživateli NorthStar517015.
Recenzováno: 1. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Je to přesně tak, dcera to tady opravdu neocenila, ale hošíci byli nadšení. Navíc jako doplněk fyziky na ZŠ, velmi dobré.

Datum zážitku: září 2016
Poděkujte uživateli 279jirkav.
Recenzováno: 30. července 2017

Brněnské technické muzem mě velmi příjmně překvapilo. Spousta zajímavých exponátů, zejména v odd. počítačů. Nyní ještě probíhá výstava o Himaláji. Hlavně doporučuji hravou hernu v nejvyšším patře!

Datum zážitku: červenec 2017
Poděkujte uživateli Jan S.
Recenzováno: 25. července 2017

Technické muzeum sídlí v moderní budově, je výborně dostupné tramvají. Nyní je v podstatné části interaktivní výstava o Himaláji a okolí, nádherné fotografie, tibetské zvonky, 3D kino, zrcadlová chodba evokující nekonečno, hudba. Opravdu super. V další části je technická herna, kde si můžete na vlastní kůži vyzkoušet několik docela zajímavých pokusů zejména fyzikálních, velmi zábavné.

Datum zážitku: červen 2017
Poděkujte uživateli David H.