“Zábava”

Technické muzeum v Brně
Č. 4 z 137 aktivity v Brně
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 31. srpna 2017

Technické muzeum mě nadchlo rozmanitostí a množstvím exponátů, jako milovnici retro věcí se mi nejvíc líbila ulička řemesel.V únoru byla výstava dinosaurů také moc hezké, hlavně pro děti. Doporučuji navštívit, myslím že je tam pro každého něco.

Poděkujte uživateli maia804.

Recenzováno: 31. srpna 2017

Velmi dobře poskládané expozice - mělo by navštívit každé dítě školou povinné a to i klidně několikrát v různém věku.

Poděkujte uživateli radhol.
Recenzováno: 24. srpna 2017

Technické muzeum mě nelákalo, ale nalákali mě sem moji dva kluci, vnuci. A jejich nadšení pak nadchlo i mě. Výborný doplněk učiva do školy a výborný program pro kluky při deštivém dnu.

1  Poděkujte uživateli Věra H.
Recenzováno: 1. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Je to přesně tak, dcera to tady opravdu neocenila, ale hošíci byli nadšení. Navíc jako doplněk fyziky na ZŠ, velmi dobré.

Poděkujte uživateli Jirka V.
Recenzováno: 30. července 2017

Brněnské technické muzem mě velmi příjmně překvapilo. Spousta zajímavých exponátů, zejména v odd. počítačů. Nyní ještě probíhá výstava o Himaláji. Hlavně doporučuji hravou hernu v nejvyšším patře!

Poděkujte uživateli Jan S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Technické muzeum v Brně, si také prohlíželi

Už jste navštívili Technické muzeum v Brně? Sdílejte své zkušenosti!