“Misto pro uprsene dopoledne a vikend.”

Technické muzeum v Brně
Č. 4 z 137 aktivity v Brně
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 2. října 2017

Radi jezdime s detma se podivat na tematicke mesice v Technickem Muzeu. Prohlidka je velice dobre organizovana a resena tak - ze i deti si najdou neco pro sebe. Neni to na celej den, dve hodiny tam urcite stravit jde.

Poděkujte uživateli sidloladislav.

Recenzováno: 19. září 2017

Technické muzeum jsme navštívili s tříletým synem. Velice se nám líbila nabídka expozicí...od aut, letadel, motorek, přes nože, horolezectví....vybere si opravdu každý. Pro děti je vhodné nejvyšší patro, kde je možnost si vyzkoušet ve velké herně spoustu pokusů.

Poděkujte uživateli gygalka.
Recenzováno: 31. srpna 2017

Technické muzeum mě nadchlo rozmanitostí a množstvím exponátů, jako milovnici retro věcí se mi nejvíc líbila ulička řemesel.V únoru byla výstava dinosaurů také moc hezké, hlavně pro děti. Doporučuji navštívit, myslím že je tam pro každého něco.

Poděkujte uživateli maia804.
Recenzováno: 31. srpna 2017

Velmi dobře poskládané expozice - mělo by navštívit každé dítě školou povinné a to i klidně několikrát v různém věku.

Poděkujte uživateli radhol.
Recenzováno: 24. srpna 2017

Technické muzeum mě nelákalo, ale nalákali mě sem moji dva kluci, vnuci. A jejich nadšení pak nadchlo i mě. Výborný doplněk učiva do školy a výborný program pro kluky při deštivém dnu.

1  Poděkujte uživateli NorthStar517015.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Technické muzeum v Brně, si také prohlíželi

Už jste navštívili Technické muzeum v Brně? Sdílejte své zkušenosti!