Recenzováno: 24. září 2019

Chtěla bych alespoň touto cestou poděkovat paní Andree Čalové za její profesionální přístup,ochotu a spolehlivost! Syn zapomněl a hotelovém pokoji kimono,paní Andrea byla velmi ochotná a kimono jsem měla během několika málo dní doma.
Děkuji moc!!

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli nasemama.
Destination777198, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Orea Hotel Voronez, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. září 2019

jsme rádi, že se kimono v pořádku dostalo domů a těšíme se na Váš příští pobyt.

S přáním pěkného dne

Andrea Čalová

Recenzováno: 7. září 2019 prostřednictvím mobilu

Snidane byvala super, spaci cast pokoje take dobra. Horsi koupelna. Pri prichodu byl v pokoji citit kour z cigaret ale to jsme intenzivnim vetranim odstranili. Personal mily a privetivy. Z venku sice vypada dost hrozne ale nenechte se zmast

Datum pobytu: září 2019
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli E9227WQrobertv.
Destination777198, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Orea Hotel Voronez, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. září 2019

Vážený Roberte,

neustále se snažíme zlepšovat kvalitu našich služeb, proto děkujeme za Vaše hodnocení. Pro celý náš tým je důležité vědět, zda jsou hosté s našimi službami spokojeni a ve kterých oblastech je potřeba více zapracovat.
Doufám, že Vás potěší, že management hotelu již dokončuje přípravy na rekonstrukci pokojů, čímž by se mělo zlepšit pohodlí také v koupelně. Věřím, že se Vám naše nová Orea bude líbit.
S přáním pěkného dne
Andrea Čalová

Recenzováno: 10. července 2019

Nemohu si na nic stěžovat; perfektně uklizeny pokoj. Sice trosku starší, ale dobre udrzovany. Kvalitní lůžkoviny a ložní prádlo, pokojské opravdu funguji dobre. Recepční byly přátelské a vše probíhalo na 1. Výborný poměr ceny a poskytované služby. Dostal jsem lepší kategorii pokoje. Rozhodne se určitě vrátím. Jako velké plus hodnotím vybavení koupelny vanou, doufám ze chystana rekonstrukce nenahradí všechny vany sprchami. Snídaně byla také výborná.

Datum pobytu: červenec 2019
2  Poděkujte uživateli Petre1989.
Recenzováno: 29. května 2019

Čistý pokoj, pohodlná postel, čistá koupelna a toaleta, příjemná recepce, ochotné pokojské, nádherný výhled z balkonu, krátká cesta na Výstaviště Brno a blízko centra Brna ( okolo sposta památek), vřele doporučuji

Tip ohledně pokoje: Ve vyších patrech krásný výhled
Datum pobytu: květen 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Martin P.
Recenzováno: 28. května 2019 prostřednictvím mobilu

Náš pobyt v hotelu Voroněž byl skvělý. Rezervaci jsme si udělali přímo přes webové stránky hotelu a při příjezdu jsme dostali upgrade zdarma na executive. Recepční pan Lukáš, co nás check-inoval byl velice milý a zároveň profesionální.

Na pokoji na nás čekala miska ovoce a coffee set jako pozornost. Výhled z našeho pokoje byl fantastický. Pokoj byl tichý, prostorný a postel pohodlná.

Snídaně měli širokou nabídku a vše, co jsme okusili bylo skvělé. Zejména jsem ocenil utopence a škvarkovou pomazánku, se kterými se v hotelech tolik nesetkávám.

Při check-outu se s námi rozloučila paní Lenka, která byla velice milá a umocnila dobrý pocit, který jsme měli z celého pobytu.

Vřele tento hotel všem doporučuji, obzvláště máte-li trávit čas na blízkém Výstavišti, které je co by kamenem dohodil.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli Josef P.