93 US$
91 US$
Booking.com
  • Restaurace
Upozornění na slevy! 21 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 21 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 115 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

Old Town Hotel(Brno)
70 US$
64 US$
Official Site
121 US$
112 US$
Upozornění na slevy! 13 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 13 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 129 US$/noc.

90 US$
74 US$
Agoda.com
Upozornění na slevy! 16 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 16 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 88 US$/noc.

Hotel Vista(Brno)(Skvělá hodnota!)
73 US$
61 US$
Priceline
Upozornění na slevy! 30 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 30 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 87 US$/noc.

132 US$
129 US$
Priceline
  • Restaurace
Recenzováno: 2. ledna 2018

Hotelem i restaurací Grandezza jsem omráčena :). Gastronomický zážitek byl nevšední, jídlo i víno vynikající a obluha naprosto profesionální, hudba úžasná. Líbil se mi moc interiér jak restaurace, tak hotelu a k tomu ještě vánoční atmosféra Zelného trhu - krása.

• Datum pobytu: prosinec 2017, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli MonikaR951988.
Recenzováno: 3. září 2017 prostřednictvím mobilu

Luxusní pokoj s krásnou koupelnou v historickem centru Brna s romantickym výhledem na Zelny trh. Čisto, pohodlná matrace. Mírný ruch z ulice, ale to je daň za polohu vcentru a momentální teplo, zavřené okno by hluk jistě izolovalo. Nevím, zda je to tak vždy, ale my měli zdarma minibar, ale ne snídani. Každému vyhovuje něco jiného, já bych dal přednost snídani. Ale to je jen minimální výtka, celkově se nám tam moc líbilo. Večer procházka centrem, film v blízkém multikině, nějaká sklenička a pak romantická noc. Blízko k vlakovému nádraží.

Datum pobytu: říjen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Radek R.
Recenzováno: 12. července 2017 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme restauraci grandezza jako správné zajedení promocí. Nádherné prostory, milý a dobře informovaný personál nevšední chutě. Výborné víno.

Děkuji za nevšední zážitek pro moje chuťové pohárky

Datum pobytu: červen 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Lucie C.
Recenzováno: 9. dubna 2017

hotel byl na příjemném místě v centru Brna, obsluha byla celkem dobrá, i když možná více ochoty by skutečně neškodilo, pokoj byl ucházející, ale veliké zklamání byla posel a spánek na ní, to bylo smutné, možná výměmna matrací by prospěla

• Datum pobytu: duben 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli pavel717.
Recenzováno: 13. března 2017 prostřednictvím mobilu

Hotel na velmi vysoké úrovni vznikl rozsáhlou rekonstrukcí v budově bývalé univerzity J. E. Purkyně. Krásné Foyer v secesním stylu, čistý a luxusní pokoj, koupelna v mramoru. Potud zcela bez výhrad. Ale ráno velké překvapení při placení. Cena pokoje vyšší, ale vzhledem ke kvalitě byla férová, i když za tu cenu by mohli nabídnout i snídani, což je téměř ve všech hotelech v ceně pokoje. Nicméně položky v minibaru jsou extrémně předražené. Bohemia demi 0,2l v nákupní ceně 20 Kč stojí v tomto hotelu 170 Kč, víno 0 2l v nákupní ceně 15 Kč, stojí 150 Kč a tak bych mohl pokračovat. Obvyklá marže na tomto typu hotelů u nápojů je cca 200 %, tady chtějí procent tisíc. Smutné je, že na pokoji nikde není umístěn ceník takto nesmyslně předražených nápojů. Ceny jako někde v bordelu za jinde třetinové ceny mě velmi urazily, proto ubírám na hodnocení.

Datum pobytu: březen 2017, cestoval(a) sólo
1  Poděkujte uživateli Kamil K.