“Oběd po cestě”

Bavorska
Č. 328 z 1 051 Restaurace v Brně
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 1. února 2017 prostřednictvím mobilu

Zajímavé prostředí. Jídlo chutné, rychle donesené. Wellcome drink v podobě čaje. Obsluha milá, kmitající.

Datum návštěvy: únor 2017
Poděkujte uživateli liborj623.

Recenzováno: 15. září 2016

Byli jsme tu na ochutnávce hmyzích specialit, která se velmi povedla. Jídlo bylo vynikající a byla k němu velmi zajímavá přednáška od šéfkuchaře. Obsluha byla trochu pomalejší, déle jsme čekali na nápoje. Prostředí je velmi hezké a příjemné.

Datum návštěvy: leden 2016
Poděkujte uživateli Tereza Š.
Recenzováno: 29. října 2015 prostřednictvím mobilu

Dobré jídlo dobrá obsluha doporučuji. Perfektni Oldies příjemný vedoucí prostě fakt dobrý. Docela slušný ceny,kousek od Semilasa doprava tramvají nebo busem.

Datum návštěvy: září 2015
Poděkujte uživateli Vlastimil S.
Recenzováno: 12. září 2016 prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: červenec 2016
Recenzováno: 23. července 2016 prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: červenec 2016

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bavorska, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bavorska? Sdílejte své zkušenosti!