“Výhled”

Č. 21 z 1 051 Restaurace v Brně
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Pěkný výhled
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Donáška, Rezervace
Recenzováno: 29. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Nádherný výhled, který dostane nejen domorodce. Obsluha vstřícná a příjemná. Jídlo od kuchaře, který se nerad nudí a není žádný lenoch. Naprostá spokojenost

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli Dáša L.

Recenzováno: 2. dubna 2018

No. Potenciál by tu byl. škoda že to celé pokazil hlavní chod, který se skládal ze surovin nacházejících se v ČR a nepochopitelné řasy Nori (Středomořská restaurace opravdu?) Točená kofola a luxusní slivovice Žufánek v lednici, dává jasně najevo, že se jedná o pokus o luxusní restauraci, ovšem tak by se zavděčila běžným lidem, co potřebují ukázat že mají peníze. Což dokazovalo spousta párů okolo v teplákách.

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli Jarda K.
Recenzováno: 7. listopadu 2017

naprostá spokojenost s prostředím restaurace, s úrovní gastronomie i přístupem personálu. Doporučujeme pro příležitostná setkání, oslavy atd.

Datum návštěvy: listopad 2017
    • Atmosféra
Poděkujte uživateli sanderap.
Recenzováno: 11. září 2017

Byli jsme v této restauraci na večeři. Velmi příjemné prostředí.Jído bylo opravdu výborné. Celkový dojem pokazila pouze obsluha. Prázdné talíře dlouho na stole, vzali prázdnou skleničku aniž by se zeptali, chceme-li si ještě něco objednat. A na konci jsme seděli s prázdnými sklenicemi asi 15-20minut - a to neustále z personálu někdo postával u baru, restaurace nebyla rozhodně narvaná- evidentně neměli přehled o stolech. a když už konečně přišli, tak už člověk neměl náladu si něco objednávat i když byl chtěl.

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli rikaroni.
Recenzováno: 23. srpna 2017

S touto recenzí jsem déle odolávala, ale po nedávném příšerném zážitku v restauraci Tulip v ostrém kontrapunktu k doslova labužnickým orgiím v beskydských restauracích a hospůdkách jsem se rozhodla vyhodnotit i téměř rok starou návštěvu v restauraci Sunset. Jednalo se o oslavu 80. narozenin, kdy se pozvaní hosté převážně pohybovali v analogické věkové kategorii jako oslavenec, v celkovém počtu 9 osob. V době příchodu do restaurace tam nebyli jiní hosté, tedy objednávka 9 jídel netrvala dlouho. Posléze se začala restaurace plnit dalšími hosty. Za necelé 2 hodiny od objednávky nejen že jedla již téměř celá restaurace kromě našeho stolu, ale během této doby nikdo s personálu nepřišel ani se slovy omluvy, vysvětlení či jiného komentáře k tomuto úkazu, natož s nabídkou např. pečiva s pomazánkou, jak je zvykem v jiných restauracích podobné cenové kategorie. Čas oslavence a hostů byl sice krácen prohlížením fotografií a vzpomínkami, nicméně i přes nezměrnou trpělivost oslavence i hostů bylo dlouhé čekání bez omluvy naprosto neadekvátní a nepřijatelné. Nechtěla jsem atmosféru kazit, proto jsem k dotazu co se děje, dospěla až po delší době čekání (1 a 1/2 hodiny). Vysvětlení, že každý chtěl jinou úpravu steaku v případě, že se jedná o 9 lidí, a že tudíž jídlo stále není hotovo, naprosto neobstálo. Po přinesení jídla po 2 hodinách!!!! byli sice velmi trpěliví a taktní hosté s jídlem spokojeni, nicméně můj steak byl přinesen studený, což uznal i kuchař a tak jsem čekala dalších více než 10 minut na ohřev. Rozčarování z dosavadního průběhu částečně zklidnilo focení na terase s pěkným výhledem, nicméně bych od personálu čekala daleko aktivnější a vstřícnější přístup k řešení situace, zejména, když se jedná o seniory, z nichž oslavenec se netěší nejlepšímu zdravotnímu stavu. Vše by bylo prominuto, ale místo aktivní omluvy se nám od personálu dostalo jen rozpačitého komentáře vynuceného naší stížností. Tento zážitek nám již nedovolí tuto restauraci nikdy v budoucnu navštívit.

Datum návštěvy: říjen 2016
4  Poděkujte uživateli zackovadaniela.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Sunset restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Sunset restaurant? Sdílejte své zkušenosti!