“Degustační menu”

Č. 23 z 1 147 Restaurace v Brně
Vhodné pro: Pěkný výhled, Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Donáška, Rezervace
Recenzováno: 7. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Zašli jsme si s manželkou na 5ti chodové menu a nelitovali jsme. Kromě řidší krémové polévky byly ostatní chody velmi dobře připravené a podávané. Výborné víno a káva. Kromě krásného výhledu nás bavila také profesionání obsluha a servis. Tak zase někdy!

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli hjheinz.

Recenzováno: 3. března 2019

Pěkná restaurace s pěkným výhledem na Brno. Velmi příjemné a tiché prostředí, k tomu vstřícná a profesionální obsluha. Zajímavý jídelní lístek včetně 5 a 7 chodového menu. Jídlo bylo chuťově zajímavé a byli jsme velmi spokojeni. Výborná vína pak doplnila skvělý zážitek.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli ji_634.
Recenzováno: 19. února 2019

Tuto restauraci jsem si vybral pro uskutečnění zásnub. Restaurace nabízí salónek k pronájmu i s možností dodatečné výzdoby. Když k tomu připočtu romantický výhled na Brno a skvělé jídlo, tak jsem si nemohl vybrat lépe.
Na jídlo jsme měli 5 chodové menu, které bylo perfektní.
Obsluha velmi ochotná, příjemná a profesionální.
Naprostá spokojenost.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli martin_vyk94.
Recenzováno: 31. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Moc hezká restaurace.Nádherný výhled na město.Ale jeden má pocit jako by obtěžoval.Jídlo neurazí ale ani nenadchne.Tady je moderní gastronomie ještě hodně daleko.Žádný nápad který by vás zaujal.Tato nádherná restaurace by si zasloužila skutečné profesionáli.Za interierem evidentně pokulhává vše.Jak amatérský servis,který chodí spíše do práce si popovídat tak úprava ingrediencí na samotném talíři.Přeji vám všem úspěch,ale čeká vás ještě mnoho práce aby jste byli opravdu špička v tomto krásném městě.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli lukashQ3011AH.
Recenzováno: 9. prosince 2018

Když Vám jedna návštěva nestačí a hned druhý den ji musíte zopakovat..a víno Vám chutná tak moc, že si láhev odnesete s sebou..tak to asi mluví za vše. Umístění, výhled, menu, obsluha, chutě, vůně, hudba..vše nám perfektně sedlo.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli germandi20.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Sunset restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Sunset restaurant? Sdílejte své zkušenosti!