“Skvělý oběd v nádherném prostředí”

Grandezza Restaurant
Č. 33 z 1 147 Restaurace v Brně
Kuchyně: Italská
Recenzováno: 29. března 2019

Včera jsem byla v této restauraci na pracovním obědě. Prostředí a příjemná atmosféra přímo vybízí k takovým to jednáním. Jídlo bylo vynikající, obsluha příjemná a velice ochotná. Bylo nám také doporučeno víno, které náramně pasovalo k jídlu. Už se nemůžu dočkat další návštěvy zde.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli TerezaV30.

Recenzováno: 27. prosince 2018

Krásné a vyšlechtěné prostředí, které naladí na zážitky. Personál doknalý a bez jediné chybičky v přístupu i servisu, který nabízejí s noblesou a vysokou profesionalitou. Jídlo i pití bez diskuzí prvotřídní, v nádherných aranžích a chutnající na jedničku s hvězdičkou. Vyzkoušeny kalamáry carbonara, kančí kolínko na víně a vanilková panna cota. Nějak takhle si představuju gourmetskou dokonalost. Skvostný zážitek!!!

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Luděk N.
Recenzováno: 21. prosince 2018

Grandezza mně velmi oslovila. Vybrali jsme si ji s přítelem na oběd během vánočních nákupů a určitě se vrátíme zpátky. Dali jsme si steak z tuňáka, krémové risotto a houbovou polévku s lanýži! Vše bylo výborné a také se nám moc líbila otevřená kuchyně. Obsluha také příjemná - víno nám doporučil a servíroval dokonce sám pan manažer a dozvěděli jsme se dokonce i o historii budovy a zelného trhu. Úsměvy se nešetřilo, takže děkujeme moc celému týmu a brzy na viděnou! :-)

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli BarboraKiwi.
Recenzováno: 27. srpna 2018

Pěkné prostory, málo lidí, jídlo dobré ale drahé. Polední menu od 130nahoru, polévka 48. Hrozně dlouho to trvalo, když má člověk na oběd hodinu, nemá šanci to stihnout. A to jsme tam byli sami.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli radkapliskova.
Recenzováno: 27. června 2018 prostřednictvím mobilu

Prosel jsem toho hodne. Pokud porovnam atmosferu, prostredi, umisteni, jidlo a obsluhu, tak mi tato restaurace dlouhodobe vychazi jako ta nejlepsi v Brne. Neni to uplny restauratersky top, ale byl jsem zde mnohokrat a nikdy jsem neodesel zklamany. Ceny jsou vyssi, ale odpovidajici. Obsluha vyborna, hovori nekolika jazyky. Vzdy nabidka cerstvych ryb, steaky atd. Pokud si chcete nebo potrebujete zaridit hezky vecer, vrele doporucuji!

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Karel1010.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Grandezza Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Grandezza Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!