“pozdní oběd při příležitosti složení zkoušky dospělosti/maturita/,přijetí na vysokou školu.2osoby-babička+18letý vnuk”

Grandezza Restaurant
Č. 33 z 1 147 Restaurace v Brně
Kuchyně: Italská
Recenzováno: 3. července 2019

Příjemné prostředí,personál na úrovni,milý,vstřícný.Kuchař má 1*,předkrm,hlavní jídlo,
dezert vše bylo výborně připravené.Vše bylo v pořádku.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli kratoanne.

Recenzováno: 29. března 2019

Včera jsem byla v této restauraci na pracovním obědě. Prostředí a příjemná atmosféra přímo vybízí k takovým to jednáním. Jídlo bylo vynikající, obsluha příjemná a velice ochotná. Bylo nám také doporučeno víno, které náramně pasovalo k jídlu. Už se nemůžu dočkat další návštěvy zde.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli TerezaV30.
Recenzováno: 27. prosince 2018

Krásné a vyšlechtěné prostředí, které naladí na zážitky. Personál doknalý a bez jediné chybičky v přístupu i servisu, který nabízejí s noblesou a vysokou profesionalitou. Jídlo i pití bez diskuzí prvotřídní, v nádherných aranžích a chutnající na jedničku s hvězdičkou. Vyzkoušeny kalamáry carbonara, kančí kolínko na víně a vanilková panna cota. Nějak takhle si představuju gourmetskou dokonalost. Skvostný zážitek!!!

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Luděk N.
Recenzováno: 21. prosince 2018

Grandezza mně velmi oslovila. Vybrali jsme si ji s přítelem na oběd během vánočních nákupů a určitě se vrátíme zpátky. Dali jsme si steak z tuňáka, krémové risotto a houbovou polévku s lanýži! Vše bylo výborné a také se nám moc líbila otevřená kuchyně. Obsluha také příjemná - víno nám doporučil a servíroval dokonce sám pan manažer a dozvěděli jsme se dokonce i o historii budovy a zelného trhu. Úsměvy se nešetřilo, takže děkujeme moc celému týmu a brzy na viděnou! :-)

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli BarboraKiwi.
Recenzováno: 27. srpna 2018

Pěkné prostory, málo lidí, jídlo dobré ale drahé. Polední menu od 130nahoru, polévka 48. Hrozně dlouho to trvalo, když má člověk na oběd hodinu, nemá šanci to stihnout. A to jsme tam byli sami.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli radkapliskova.
Odemknutí recenzí cestovatelů
Přečtěte si další recenze cestovatelů, kteří navštívili destinaci Grandezza Restaurant.
Připojit se pomocí: FacebookGoogle

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Grandezza Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Grandezza Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!