“Osobité drinky”

Bar, který neexistuje
Č. 5 z 1 173 Restaurace v Brně
Kuchyně: Evropská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Popis: Bývaly doby, kdy se v Brně nedalo pít a drink byl cizí slovo. Pak otevřel Bar. Bar, do kterého se rád vracím. Možná proto, jak voní barová deska těsně po otvíračce. Možná proto, že mě baví jezdit výtahem nahoru a dolů. Z odrazu ve skle se snažím vyčíst, kdo vlastně jsem. Frank Sinatra. Madonna. Al Capone. Audrey Hepburn. Tady jsem doma, a proto se sem vracím. Bývaly doby, kdy se v Brně dalo jen snít o New Yorku a popíjet whisky ze sámošky. Ty časy jsou pryč. A New York je daleko. Co na tom sejde. Bar je tady. Tady v Brně.
Recenzováno: 14. srpna 2019

Ti skvělí barmani a krásné, sympatické barmanky, to jsou OSOBNOSTI a do drinků dávají kus sebe. Oni tu práci milují, jsou každý jiný, originální a stylový. Krásný interiér. Všude ty skleněné poličky a vitríny a ten výběr v nich! Miluju to. A nejradši to tam zavíráme s polívkou a se Szidi Tobias, co je Na hotelu v Olomouci. Jedeme k Vám začátkem září po roce a nemůžu se dočkat.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Veru J.

Recenzováno: 9. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Tento bar jsem navštívila se svým přítelem, kde jsme slavili jeho úspěšné ukončení studia. Nezapomenutelný zážitek, vynikající drinky, úžasné prostředí a velice milá obsluha. Byli jsme oba naprosto nadšení a moc se těšíme na další návštěvu.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Tynunka.
Recenzováno: 7. srpna 2019

Už několikrát navštívený Bke
Pokaždé něco nového, vždy překvapený z nového zážitku.
Neskutečná profesionalita personálu
A i když se budete chtít vrátit k osvědčeným typům, která nejsou na menu, není problém.
Musíte zažít.
Je to pýcha Brna.

Poděkujte uživateli Pjotr S.
Recenzováno: 7. srpna 2019

profesionální servis, transparentní - otevřený prostor, zajímavá, nápaditá nabídka. Personál umí překvapit.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli iva_2016.
Recenzováno: 4. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Vyborné drinky, úžasné prostředí. Cenově kapánek dražší, ale za nabízené služby naprosto adekvátní. Obsluha také super.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli georgebobal.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bar, který neexistuje, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bar, který neexistuje? Sdílejte své zkušenosti!