“Večerní drink”

Bar, který neexistuje
Č. 5 z 1 132 Restaurace v Brně
Kuchyně: Evropská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Popis: Bývaly doby, kdy se v Brně nedalo pít a drink byl cizí slovo. Pak otevřel Bar. Bar, do kterého se rád vracím. Možná proto, jak voní barová deska těsně po otvíračce. Možná proto, že mě baví jezdit výtahem nahoru a dolů. Z odrazu ve skle se snažím vyčíst, kdo vlastně jsem. Frank Sinatra. Madonna. Al Capone. Audrey Hepburn. Tady jsem doma, a proto se sem vracím. Bývaly doby, kdy se v Brně dalo jen snít o New Yorku a popíjet whisky ze sámošky. Ty časy jsou pryč. A New York je daleko. Co na tom sejde. Bar je tady. Tady v Brně.
Recenzováno: před 2 týdny prostřednictvím mobilu

Prostředí je příjemné a zaujme doladěnými detaily, obsluha milá, a drink Devětsil moc příjemně překvapil. Linky v menu na QR kódy, které vedly na vysvětlivky a příběhy jednotlivých drinků byly zajímavým ozvláštněním. Když člověk sedí nahoře, nevidí, jak se drinky připravují, což je možná škoda.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli nestingspirits.

Recenzováno: 28. února 2020

Krásné prostředí vynikající drinky. Velmi milá a vstřícná obsluha, namíchá Vám drinky dle Vašeho přání. Vše stylové nic nemá chybu. Vždy se sem rádi vracíme

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli MarkyTarky17.
HankaBKN, Jiné v zařízení Bar, který neexistuje, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. března 2020

Moc děkujeme paní Markéto:-) Budeme rádi, když se zase vrátíte:-)

Recenzováno: 14. února 2020 prostřednictvím mobilu

Zajímavý bar, kde je stále plno. Zajímavý interiér, neskutečný výběr nápojů (především alkoholických).

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Arianrhod888.

Moc děkujeme:-) I těch nealkoholických máme hodně:-)

Recenzováno: 12. února 2020

Drinky stále nové a originální. Výborné mini burgery jen tak na zobnutí, když je chuť a ne hlad. Kontrola u vstupu přísná a opravdu vás nepustí, pokud není místo. Otázka "dveřnice" při odchodu, zda máme zaplaceno nám nepřišla zrovna vhodná.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli barubr.
HankaBKN, Jiné v zařízení Bar, který neexistuje, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. února 2020

Dobrý den, moc nás mrzí, že povedený večer pokazila nevhodně položená otázka při odchodu :( Moc se za to omlouvám a myslím si, že otázka nebyla zamýšlena zle ale spíše hloupě vyzněla, hosty nekontrolujeme a jsme rádi, když odcházejí spokojení, což se nám u Vás nepovedlo. Budeme moc rádi, když nám dáte ještě jednu šanci abychom udělali Váš večer dokonalý až do konce:-)

Recenzováno: 5. února 2020

Arogantni a otresne chovani personalu,nejhorsi u vstupu.Uz jsem bar navstivila vicekrat,ale po vcerejsku naposledy....

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Q6982GTmonikas.

Dobrý den paní Moniko, moc mne mrzí, že si odnášíte takové pocity z návštěvy našeho baru :( Budu moc ráda kdyby jste mi napsala nějaké podrobnosti o celé situaci na email hanca@turbomost.cz abychom v týmu vše vyřešili a nezpůsobovali jsme špatné zážitky hned u vstupu :(
děkuju

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bar, který neexistuje, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bar, který neexistuje? Sdílejte své zkušenosti!