“Decentně”

Bar, který neexistuje
Č. 6 z 1 154 Restaurace v Brně
Kuchyně: Evropská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Popis: Bývaly doby, kdy se v Brně nedalo pít a drink byl cizí slovo. Pak otevřel Bar. Bar, do kterého se rád vracím. Možná proto, jak voní barová deska těsně po otvíračce. Možná proto, že mě baví jezdit výtahem nahoru a dolů. Z odrazu ve skle se snažím vyčíst, kdo vlastně jsem. Frank Sinatra. Madonna. Al Capone. Audrey Hepburn. Tady jsem doma, a proto se sem vracím. Bývaly doby, kdy se v Brně dalo jen snít o New Yorku a popíjet whisky ze sámošky. Ty časy jsou pryč. A New York je daleko. Co na tom sejde. Bar je tady. Tady v Brně.
Recenzováno: 5. října 2020 prostřednictvím mobilu

Brno je na bary vyhlášené a tohle mi to jen potvrdilo. Nádherný podnik nejen pro noční život. Poseděli jsme v příjemné společnosti a užili si pár drinků, nic velkého. Navíc teď zavíračka v 10, nic moc. Já zde teda plný podnik nezažil, ale jsem přesvědčený, že když je to zde přelidněno, tak to musí být boží párty. Tak snad přístě po nějaké pokoronavirové pauze.

2  Poděkujte uživateli Q1137OTtom_p.

Recenzováno: 16. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

V krátkosti: výborný burger, skvělý servis, výborné koktejly.
I přes příchod v pátek večer bez rezervace pružný a velice ochotný přístup pro hledání místa k usazení. Ještě jednou děkujeme(y)
100% doporučení!

Poděkujte uživateli ivosch2.
HankaBKN, Manažer v zařízení Bar, který neexistuje, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. srpna 2020

Vážený pane Ivane, moc děkujeme za tak pěkná slova:-) Budeme se moc těšit na další návštěvu:)

Recenzováno: 15. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělý bar, obsluha byla milá a příjemná. Ceny drinků byly vysoké a drinky byly celkem silné. Myslím si, že bar stojí za návštěvu, ale bez rezervace si nesednete.

Poděkujte uživateli annndy_p.

Děkujeme moc za návštěvu paní Andreo:-) Klidně se příště neváhejte zeptat obsluhy na nějaký méně silný drink , ty umíme taky:-)
Krásný den,

Hanka

Recenzováno: 15. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Pokud sem plánujete jít, určitě si udělejte rezervaci!
My jsme jí naštěstí měli a byli jsme rádi, že jsme si sedli. Je zde totiž pěkně narváno
Prostředí je moc hezké, obsluha také fajn.
Drinků je tam strašně moc!

Poděkujte uživateli ady_016.

Vážená paní Adélo, jsme moc rádi, že jste si večer užila a máte naprostou pravdu drinků tam je nespočet a proto jsou důležité další návštěvy a další ochutnávky:-)

Krásný den

Hanka

Recenzováno: 5. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Nádherný interiér, který nás okouzlil při vstupu do podniku. Velmi příjemná obsluha, která nám po chvilce našla místo na sezení. Zajímavý výběr drinků, které jsou sice dražší, ale výborné!

Poděkujte uživateli Travel780024.
HankaBKN, Jiné v zařízení Bar, který neexistuje, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. srpna 2020

Moc děkujeme paní. Manová, jsme moc rádi, že se Vám večer u nás líbil a budeme se moc těšit na další návštěvy:-)

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bar, který neexistuje, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bar, který neexistuje? Sdílejte své zkušenosti!