“Doporučuji”

Monte Bú Restaurant a Steak House
Č. 1 z 1 144 Restaurace v Brně
Vhodné pro: Velké skupiny
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Venkovní posezení, Rezervace
Popis: Náš steakhouse na brněnské Kraví hoře je synonymem pro exkluzivní steaky, grilování a prémiovou americkou a mexickou kuchyni. Ty nejlepší steaky dozrávají 30-60 dní v naší vlastní zrárně a jsou týmem šéfkuchaře Jiřího Ampapy dodávány na váš stůl. Interiér Monte Bú oplývá stylovým designem amerického západu a nabízí svým hostům posezení uvnitř i na kryté zahrádce. Monte Bú se pyšní rozsáhlou sbírkou exkluzivních rumů z nejrůznějších koutů světa, které můžou hosté ochutnat při řízené rumové degustaci vedené rumovým sommeliérem. Během roku pro naše hosty připravujeme speciální nabídky a akce, mezi které tradičně patří valentýnské menu a jarní menu s chřestem, venkovní grilování, steakové degustace, mexické týdny s živou kapelou, svatomartinská nabídka a tematicky zaměřený silvestr s ohňostrojem.
Recenzováno: 3. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Jídlo výborné. Ceny dražší, ale od takové restaurace se to dá očekávat. Obsluha skvělá. Můžu doporučit

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli nikoln398.
terezasi, Marketing v zařízení Monte Bú Restaurant a Steak House, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. června 2020

Paní Nikol, moc vám za doporučení děkujeme. :-)

Recenzováno: 21. prosince 2019

Dne 20.12.jsme navstivili tento podnik, ktery jsme si zarezervovali na vanocni obed nasi kancelare.
Po prichodu do restaurace za nami prisel cisnik, ktery nas dovedl ke stolu a hned odesel, aniz by nam vzal kabaty a bundy. V dobe prichodu v restauraci byl obsazen jeden stul, takze napilno rozhodne nemel.
Pri objednani aperitivu prosecca nam cisnik prinesl minimalne tyden zvetrale vino, ktere nemelo s proseccem nic spolecneho. Obsluha si nebyla schopna zapamatovat objednavky.
Pri pozadavku ohledne upravy stolu jsme si my hoste museli stehovat stoly a zidle za pritomnosti 2cisniku, kteri jen stali a divali se na nas.
Co se tyce predkrmu tak velke zklamani - 3 krevety v ostre palive omacce prezentovane jako tygri, spis pripominaly jednohubky.
Hlavni chod rib eye steak byl velka katastrofa, maso se nedalo temer ukrojit a pokousat ani nahodou, pri sdeleni obsluze ta jen argumentovala, ze “takto to ma byt”...Z celeho hlavniho chodu se daly snist jen grilovane bramborove platky s pazitkou a houbova omacka. Desert dort z bile a tmave cokolady mne neoslovil, stejne tak pena z bile cokolady servirovana v hlubokem obedovem taliri pripominajici ryzovou kasi.
Co se nám rovněž velice nelibilo bylo hlasite vykrikovani personalu pri prineseni jidel, v restauraci teto urovne je to velice nemistne a pusobilo to jako vyvolavani na trzisti...Za 4hodiny obsluha ani jednou nedolivala napoje, at uz vodu ci vino.
Faux pas nastal pri placeni, kdyz cisnik prisel a nevhodne vykrikl sumu, pred vsemi pritomnymi spolustolovniky.
Do teto restaurace se rozhodne nevratime! V porovnani s jinymi jejich pobockami napr.Piazza se tento personal od nich muze jit ucit, jak se chovat k hostum!
Tuto restauraci nedoporucujeme!

Datum návštěvy: prosinec 2019
2  Poděkujte uživateli Petulka1982.
Recenzováno: 10. listopadu 2019

Rezervovali jsme si s stul na Svatomartinske menu. Po prichodu jsme cekali asi 10 min. Pak prisla servirka, ktera se tvarila jako kdybysme ji obtezovali. Neochotna, jeji projev byl naprosto otraveny a pri pozadani, ze bychom poprosili jednu polozku dvakrat, tak delala obliceje, ze chceme zmenu. Detske menu jsme chteli take 2x, nemeli jsme narok. Nechapu proc, kdyz uz ho delaji, tak co je za problem? Husa prumer, jidlo celkove prumer, v restauraci bych doporucila aspon vymenu zarovek - je tam tma a zima. Byli jsme tady naposledy. Co bylo vyborne, tak domaci limonady. Meli jsme v planu si dat jeste dezert a kavu a posedet, ale radeji jsme jeli posedet jinam. Pri spropitnem pres 300,- kc bych cekala aspon nabidnuti pomoci s kocarkem do tech 4 schodu. Nedoporucuji a rozhodne jsou v Brne a okoli lepsi restaurace, kde se budete citit dobre a pochutnate si.

4  Poděkujte uživateli Janakralova.
Recenzováno: 9. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Dnes byla naše poslední návštěva tohoto podniku. Byli jsme zde již vícekrát a bylo to vždy ok. Bylo nás dnes 12 a polovině jídlo bohužel nechutnalo. Panenka tuhá, steak bez chuti a pod. Ale nejhorší byla obsluha. Celkem úslužná i když velmi strojená, ale vnitřně jasně otrávená. Při placení se to projevilo nejvíce i na venek. Prvně si mezi sebou u pultu vyčítali, kdo co udělal špatně bez ohledu na to, že jsou tam i hosté. U placení jsem byl neomylně a velmi netaktně vyzván ke spropitnému. To mě dorazilo a tak jsem nechal jen 65kč při celkové útratě cca 5000kč. Na to jsem byl číšníkem vyzván k podání vysvětlení proč tak málo z důrazem - jen 65kč? A to je vše......

5  Poděkujte uživateli Curiosity28453101313.
Recenzováno: 14. září 2019

Včera jsme poprvé navštívily s přítelem, obsluha na 1*, výborné jídlo,krásné prostředí. Velký výběr steaků.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Natalie3338.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Monte Bú Restaurant a Steak House, si také prohlíželi

Už jste navštívili Monte Bú Restaurant a Steak House? Sdílejte své zkušenosti!