“Skvělé jídlo”

Monte Bú Restaurant a Steak House
Č. 10 z 1 137 Restaurace v Brně
Vhodné pro: Velké skupiny
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Venkovní posezení, Rezervace
Popis: Náš steakhouse na brněnské Kraví hoře je synonymem pro exkluzivní steaky, grilování a prémiovou americkou a mexickou kuchyni. Ty nejlepší steaky dozrávají 30-60 dní v naší vlastní zrárně a jsou týmem šéfkuchaře Jiřího Ampapy dodávány na váš stůl. Interiér Monte Bú oplývá stylovým designem amerického západu a nabízí svým hostům posezení uvnitř i na kryté zahrádce. Monte Bú se pyšní rozsáhlou sbírkou exkluzivních rumů z nejrůznějších koutů světa, které můžou hosté ochutnat při řízené rumové degustaci vedené rumovým sommeliérem. Během roku pro naše hosty připravujeme speciální nabídky a akce, mezi které tradičně patří valentýnské menu a jarní menu s chřestem, venkovní grilování, steakové degustace, mexické týdny s živou kapelou, svatomartinská nabídka a tematicky zaměřený silvestr s ohňostrojem.
Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde na obědě. Jídlo bylo vynikající, rozhodně doporučujeme. Příjemné prostředí a ochotná obsluha (číšník Martin se o nás moc hezky postaral).

Poděkujte uživateli 93marekz.
terezasi, Marketing v zařízení Monte Bú Restaurant a Steak House, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 3 týdny

Pane Marku, to je skvělé, jsme moc rádi, že jste byli spokojeni. Děkujeme za vaše doporučení!

Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Monte Bú je moje oblíbená restaurace a opakovaně ji navštěvuji. Vynikající jídlo a velmi příjemná a profesionální obsluha.

Poděkujte uživateli luciepok.

To jsme moc rádi, paní Lucie, děkujeme!

Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Zašli jsme na pozdní oběd. Celkově velká spokojenost. Jídlo výborné , ceny v pohodě. Obsluha moc milá . Diky Robert K. Přijdeme zase :)

Datum návštěvy: červen 2020
1  Poděkujte uživateli dalibork250.

Moc děkujeme, pane Dalibore, těšíme se na vaši příští návštěvu!

V týdnů jsme po dlouhé době navštívili vaší restauraci.S manželkou oslavovali výročí svatby.Jídlo i pití nás nadchlo v podání milé obsluhy číšníka Roberta děkujeme.

Poděkujte uživateli radekd573.

Pane Radku, děkujeme za skvělou recenzi, jsme rádi, že jsme mohli posloužit při oslavě tak významného dne. :-)

Nejlepší steaky v České republice, skvělá atmosféra, příjemná obsluha, skvělá lokalita, pohodlí,!!!!

Poděkujte uživateli Goat01.

Wow, pane Branžovský, to je naprosto perfektní hodnocení, moc si jej vážíme. Děkujeme!

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Monte Bú Restaurant a Steak House, si také prohlíželi

Už jste navštívili Monte Bú Restaurant a Steak House? Sdílejte své zkušenosti!