“Jsem vegetariánka”

Monte Bú Restaurant a Steak House
Č. 10 z 1 137 Restaurace v Brně
Vhodné pro: Velké skupiny
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Venkovní posezení, Rezervace
Popis: Náš steakhouse na brněnské Kraví hoře je synonymem pro exkluzivní steaky, grilování a prémiovou americkou a mexickou kuchyni. Ty nejlepší steaky dozrávají 30-60 dní v naší vlastní zrárně a jsou týmem šéfkuchaře Jiřího Ampapy dodávány na váš stůl. Interiér Monte Bú oplývá stylovým designem amerického západu a nabízí svým hostům posezení uvnitř i na kryté zahrádce. Monte Bú se pyšní rozsáhlou sbírkou exkluzivních rumů z nejrůznějších koutů světa, které můžou hosté ochutnat při řízené rumové degustaci vedené rumovým sommeliérem. Během roku pro naše hosty připravujeme speciální nabídky a akce, mezi které tradičně patří valentýnské menu a jarní menu s chřestem, venkovní grilování, steakové degustace, mexické týdny s živou kapelou, svatomartinská nabídka a tematicky zaměřený silvestr s ohňostrojem.
Recenzováno: před 2 týdny prostřednictvím mobilu

Jsem vegetariánka,i přesto jsem zavítala s přáteli do Monte bu.Všichni si dali steak ,pro mě byl výběr trošku složitější,ale s pomocí číšníka Romana jsem se i já velmi dobře najedla.Prostředi příjemné a určitě se zase někdy vrátim.

Poděkujte uživateli zdena000.
terezasi, Marketing v zařízení Monte Bú Restaurant a Steak House, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 5 dny

Paní Zdeno, moc vám děkujeme za pochvalu a recenzi. Jsme opravdu především steakhouse, to je pravda, tak jsme rádi, že jste si i tak vybrala a náš číšník Roman vám mohl být nápomocen. :-)

Byli jsme na rodinné večeři a musím hodnotit vše jen kladně. Milá a ochotná obsluha ze strany servírky Alenky, skvělé steaky a dětské menu, dle našich dětí bylo "super". Měli jsme rib eye steak a steak z hovězí svíčkové, oba úžasně upravené, včetně omáček a příloh:)

Poděkujte uživateli 525LukBr.

Pane Lukáši, to máme opravdu radost, jsme rádi, že u nás celá vaše rodina bylo spokojená. Těšíme se na vaši příští návštěvu!

Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Jídlo jsme si užili od začátku do konce, nejen kvůli skvělým steakům (osobně jsem měl filet mignon a nelituji ani vteřinu), ale i kvůli milé a profesionální číšnici Aleně. Chtěli jsme vyzkoušet i dezerty, ale už nebylo místo. :) Jako předkrm doporučuji Mexican plate, jen pro ty citlivější na ostré doporučuji vyhnout se červené papričce, přeci jen mě to ostrostí trochu překvapila. :)$

Poděkujte uživateli v_td2018.
terezasi, Marketing v zařízení Monte Bú Restaurant a Steak House, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 týdny

Pane Víte, to máme opravdu radost, děkujeme vám za skvělou recenzi a doporučení. Papričky jsou kus od kusu, je pravda, že některé umí trošku potrápit. :-) Tak se těšíme na vaši příští návštěvu!

Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde na obědě. Jídlo bylo vynikající, rozhodně doporučujeme. Příjemné prostředí a ochotná obsluha (číšník Martin se o nás moc hezky postaral).

Poděkujte uživateli 93marekz.
terezasi, Marketing v zařízení Monte Bú Restaurant a Steak House, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 3 týdny

Pane Marku, to je skvělé, jsme moc rádi, že jste byli spokojeni. Děkujeme za vaše doporučení!

Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Monte Bú je moje oblíbená restaurace a opakovaně ji navštěvuji. Vynikající jídlo a velmi příjemná a profesionální obsluha.

Poděkujte uživateli luciepok.

To jsme moc rádi, paní Lucie, děkujeme!

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Monte Bú Restaurant a Steak House, si také prohlíželi

Už jste navštívili Monte Bú Restaurant a Steak House? Sdílejte své zkušenosti!