“letní masitá večeře”

Monte Bú Restaurant a Steak House
Č. 6 z 1 132 Restaurace v Brně
Vhodné pro: Velké skupiny
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Venkovní posezení, Rezervace
Popis: Náš steakhouse na brněnské Kraví hoře je synonymem pro exkluzivní steaky, grilování a prémiovou americkou a mexickou kuchyni. Ty nejlepší steaky dozrávají 30-60 dní v naší vlastní zrárně a jsou týmem šéfkuchaře Jiřího Ampapy dodávány na váš stůl. Interiér Monte Bú oplývá stylovým designem amerického západu a nabízí svým hostům posezení uvnitř i na kryté zahrádce. Monte Bú se pyšní rozsáhlou sbírkou exkluzivních rumů z nejrůznějších koutů světa, které můžou hosté ochutnat při řízené rumové degustaci vedené rumovým sommeliérem. Během roku pro naše hosty připravujeme speciální nabídky a akce, mezi které tradičně patří valentýnské menu a jarní menu s chřestem, venkovní grilování, steakové degustace, mexické týdny s živou kapelou, svatomartinská nabídka a tematicky zaměřený silvestr s ohňostrojem.
Recenzováno: před 1 týdnem

Jídlo skvěle naservírované a profesionálně zpracované. Jedná se skutečně o kvalitní hovězí maso, které se odlišuje svoji strukturou a chutí dle země původu.
Hlavní chod byl přinesen docela rychle, ale dříve než předkrm, což jsme odmítli s důrazem na dodržování posloupnosti jídel. Po předkrmu jsme na maso čekali dalších 45min. Maso bylo výtečné, ale snesli bychom teplejší steaky.
Dezerty neměly chybu.
Jako návrh na vylepšení bych uvedl obsluhu (slečna Kristýna). Objevily se zmatky s objednávkou červeného vína a dostupností některých položek v menu.
Podnik rozhodně stojí za návštěvu.

Poděkujte uživateli 989filipd.
terezasi, Marketing v zařízení Monte Bú Restaurant a Steak House, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 5 dny

Pane Filipe, moc vám děkujeme za zpětnou vazbu, moc si jí vážíme. Jak těch pozitivních bodů, tak samozřejmě těch, kde je prostor na vylepšení, právě tím, že nám to dáte vědět, a ideálně tedy hned během návštěvy, s tím jsme schopni něco udělat k vaší spokojenosti. Vše jsme probrali s naším celým týmem a věříme, že příště už budete spokojen na 100 %. Děkujeme!

Recenzováno: před 1 týdnem

Naprosto jedinečný gastronomický zážiteka velmi děkujeme obsluze panu Robertovi za skvělý servis. Doporučujeme.

Poděkujte uživateli michalsU1917FK.

Pane Michale, i my děkujeme! Brzy opět na viděnou.

Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Skvělá obsluha, číšník Robert K. profesionálně a vstřícně ve všem vyšel vstříc. Jídlo bylo výborné. Restaurace na úrovni, doporučuji navštívit.

Poděkujte uživateli Orisch1.

Pane Fantomasi, moc vám děkujeme za doporučení!

Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Výborný steak. Omáčka se sušenými hříbky byla famózní. Obsluha super. Čekala jsem cca 20 min. Parkování přímo u restaurace.

Poděkujte uživateli 227ivetas.

Paní Iveto, skvělé, moc vám za referenci děkujeme!

Recenzováno: před 1 týdnem

Včera jsme v Monte Bu strávili další příjemný večer s výborným jídlem a skutečně dokonalými steaky. K naprosté spokojenosti přispěl i Robert příjemnou obsluhou. Až se zase v Brně sejdeme, tak určitě znovu přijdeme.

Poděkujte uživateli ond_ejb461.

Pane Ondřeji, to je perfektní, jsme moc rádi, že jste u nás byli spokojeni. Tak brzy opět na viděnou!

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Monte Bú Restaurant a Steak House, si také prohlíželi

Už jste navštívili Monte Bú Restaurant a Steak House? Sdílejte své zkušenosti!