“Dobrý”

Monte Bú Restaurant a Steak House
Č. 4 z 1 133 Restaurace v Brně
Vhodné pro: Velké skupiny
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Venkovní posezení, Rezervace
Popis: Náš steakhouse na brněnské Kraví hoře je synonymem pro exkluzivní steaky, grilování a prémiovou americkou a mexickou kuchyni. Ty nejlepší steaky dozrávají 30-60 dní v naší vlastní zrárně a jsou týmem šéfkuchaře Jiřího Ampapy dodávány na váš stůl. Interiér Monte Bú oplývá stylovým designem amerického západu a nabízí svým hostům posezení uvnitř i na kryté zahrádce. Monte Bú se pyšní rozsáhlou sbírkou exkluzivních rumů z nejrůznějších koutů světa, které můžou hosté ochutnat při řízené rumové degustaci vedené rumovým sommeliérem. Během roku pro naše hosty připravujeme speciální nabídky a akce, mezi které tradičně patří valentýnské menu a jarní menu s chřestem, venkovní grilování, steakové degustace, mexické týdny s živou kapelou, svatomartinská nabídka a tematicky zaměřený silvestr s ohňostrojem.
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Číšník Robert výborný, jídlo také, jen steaky opakovaně propečené poměrně výrazně méně, než požadováno. Po žádosti bez problému dopečeno.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli urraco22.
zdenkafiala, Marketing v zařízení Monte Bú Restaurant a Steak House, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Pane Zdeňku, moc vám děkujeme za zpětnou vazbu, moc si jí vážíme.
Věříme, že při další návštěvě se nám steak podaří propéct přesně podle vašich požadavků ihned na poprvé.

Přejeme krásný den a těšíme se na další návštěvu. :-)

Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Nejlepší steaky v Brně. Krásné prostředí, výborné jídlo a příjemná obsluha. Obsluhující číšník Martin byl velice pozorný a skvěle nám poradil. Doporučuji navštívit.

Poděkujte uživateli 363ji_s.

Krásný den, Jiří, děkujeme za milou recenzi! Náš číšník Martin bude velmi rád. :-)

Těšíme se na další návštěvu!

Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Restaurant Monte Bu jsem navštívil tento týden. A můžu jen doporučit , jídlo bylo výborné a nejen to . I obsluhující číšník Roman byl velice pozorný a skvěle mě poradil . Bydlím na druhé straně Brna ale určitě zase rád přijdu. Stojí to za to !

Poděkujte uživateli imond33.

SimonDe, moc děkujeme za milou recenzi! Číšníkovi Romanovi to vyřídíme. Určitě ho to potěší. :-)

Těšíme se na další návštěvu!

Výborné jídlo za přijatelné ceny. Příjemné, klimatizované prostředí. Přidejte super obsluhu a je to ideální. Martin, který nás dnes obsluhoval byl jako vždy skvělý. Nenechal nás čekat, byl příjemný a s úsměvem. Dobrou chuť.

Poděkujte uživateli 74Jiri.
terezasi, Marketing v zařízení Monte Bú Restaurant a Steak House, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Pane Jiří, to jsme moc rádi, děkujeme!

Tuto restauraci navštěujeme nekolikrát do roka. Vždy tu byla příjemná obsluha a vynikající jídlo. Pokud se vám i přesto něco nezdá, stačí se ozvat a obsluha vám vždy ráda se vším pomůže. Tentokrát nás obsluhoval Martin a jako vždy byl příjemný, rychlý a byli jsme celkově spokojeni. Nejčastěji si tu dáte steak, ale jsou tu i výborné předkrmy i zákusky. Vždy je tu příjemné posedět. Vnitřní prostory jsou klimatizované.

Poděkujte uživateli Jirka1974.

Pane Jirko, moc vám za doporučení děkujeme, vážíme si jej. A těšíme se na vaši příští návštěvu!

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Monte Bú Restaurant a Steak House, si také prohlíželi

Už jste navštívili Monte Bú Restaurant a Steak House? Sdílejte své zkušenosti!