“Žádný”

Monte Bú Restaurant a Steak House
Č. 1 z 1 154 Restaurace v Brně
Vhodné pro: Velké skupiny
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Venkovní posezení, Rezervace
Popis: Náš steakhouse na brněnské Kraví hoře je synonymem pro exkluzivní steaky, grilování a prémiovou americkou a mexickou kuchyni. Ty nejlepší steaky dozrávají 30-60 dní v naší vlastní zrárně a jsou týmem šéfkuchaře Jiřího Ampapy dodávány na váš stůl. Interiér Monte Bú oplývá stylovým designem amerického západu a nabízí svým hostům posezení uvnitř i na kryté zahrádce. Monte Bú se pyšní rozsáhlou sbírkou exkluzivních rumů z nejrůznějších koutů světa, které můžou hosté ochutnat při řízené rumové degustaci vedené rumovým sommeliérem. Během roku pro naše hosty připravujeme speciální nabídky a akce, mezi které tradičně patří valentýnské menu a jarní menu s chřestem, venkovní grilování, steakové degustace, mexické týdny s živou kapelou, svatomartinská nabídka a tematicky zaměřený silvestr s ohňostrojem.
Recenzováno: 3. října 2020

Dnes jsme navštívili vaši resrautaci, jídlo bylo vynikající, perfektně připravené, číšník Jakub, který se o nás staral, byl velice milý a profesionální, určitě jsme zde nebyli naposled a budeme váš podnik jen doporučovat. Děkujeme za velice příjemný zážitek.

Poděkujte uživateli R4671TYevab.

Recenzováno: 1. října 2020 prostřednictvím mobilu

Dnes jsem našel konečně chvilku, abych navštívil restauraci v době oběda, kde jsem si objednal menu č.3, tj. Marinovaný kachní prsní steak s batátovymi plátky s estragonem a Cupcake s višněmi, kdy před tím jsem si ještě pochutnal na lososu gravlax. Musím konstatovat, že obsluha měla opravdu co dělat, ale i za této situace byl číšník Robert vysoce profesionální, s decentním úsměvem, který mě i v dnešním podmracenem dni vylepšil náladu. Zejména mi dokázal vysvětlit co vlastně dostanu k obědu a musím říci, že to byla skvělá volba. Díky za příjemně strávený cas ve vaší restauraci, kam se vždy budu rád vracet, zejména kvůli skvělé obsluze a profesionálnímu přístupu ke gastronomii, který dává smysl.

Poděkujte uživateli Jajinek.
Recenzováno: 1. října 2020 prostřednictvím mobilu

Dobrý den, dnes jsme po delší době navštívili Vás podnik, dali si výborné jídlo a užili si perfektní servis od pana číšníka Roberta, děkujeme Tomáš

Poděkujte uživateli pandolfo47.
Recenzováno: 30. září 2020 prostřednictvím mobilu

Jako vždy skvělý večer. Jídlo bylo perfektně připravené a chuťově zcela bez chyby. Martin, který se o nás celý večer staral, nám svou skvělou obsluhou zpříjemnil celý gurmánský zážitek.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli 928jindrichb.
Recenzováno: 29. září 2020

Po usazení na místo, čekání 15 min na jídelní lístek a dalších 15 min na objednání jídla, přitom jsme seděli přímo naproti baru. Po 45 minutách jsme upozornili obsluhu, že bychom se také rádi najedli nám odvětili, že mají plno objednávek, přitom restaurace poloplná/poloprázdná... Následně jídlo po dlouhém čekání nebylo žádný zázrak, steaky studené, omáčky průměrné. Za večeři v této cenové relaci velmi špatné.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli C5351RBmartinp.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Monte Bú Restaurant a Steak House, si také prohlíželi

Už jste navštívili Monte Bú Restaurant a Steak House? Sdílejte své zkušenosti!